Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Безкоштовна вища освіта в Університеті Кембриджу
Безкоштовна вища освіта в Університеті Кембриджу

Університет Кембриджу подовжує Українську стипендіальну програму та починає прийом заявок на 2012/13 навчальний рік

Безкоштовна вища освіта в Університеті Кембриджу

"Кількість вступних заявок з України значно збільшилась. Багато молодих людей, які не можуть самостійно сплачувати за навчання в Університеті Кембриджу, нині знають, що вони мають шанс навчатись безкоштовно, завдячуючи Українській стипендіальній програмі", – повідомила доктор Емма Віддіс, керівник кафедри славістики в Університеті Кембриджу.

"Ми раді, що ця програма виконує своє головне призначення – надати найбільш талановитій українській молоді можливість здобути таку престижну освіту та досягнути вершин у сфері своєї професійної діяльності", - додала вона.

Українська стипендіальна програма заснована в 2010 році за ініціативи та фінансової підтримки Дмитра Фірташа. В 2012/2013 навчальному році стипендіальна допомога буде надана 5 студентам для проходження однорічного навчання у магістратурі Університету Кембриджу за одною з 50 гуманітарних спеціальностей.

Претенденти повинні мати або здобути найближчим часом академічну освіту, а також на високому рівні володіти англійською мовою.

Прийом вступних заявок триває з 1 вересня 2011 року до 2 грудня 2011 року.

Стипендія буде покривати оплату навчання та проживання в Університеті, а також інші витрати, в залежності він фінансових потреб студента.

Більш детальна інформація про Українську стипендіальну програму в Університеті Кембриджу доступна на сторінці: http://www.cambridgetrusts.org/partners/dmitry-firtash.html

Освіта.ua
02.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!