Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Отримайте ступінь магістра з економіки в британському вузі
Отримайте ступінь магістра з економіки в британському вузі

Британський вуз University of Surrey оголошує про відкриття нової програми Pre-Masters в галузі економіки та запрошує бажаючих на навчання

Отримайте ступінь магістра з економіки в британському вузі

University of Surrey знаходиться в місті Гілфорд, неподалік від Лондона. Він отримав статус університету в 1964 році, хоча його історія починається в 1891 році.

Університет домігся визнання за свої наукові дослідження - як у фундаментальних, так і в прикладних науках, що підтверджується його діловими зв'язками з більш ніж 500 виробничими та науковими компаніями.

У вузі студенти можуть навчатися на таких факультетах: мистецтв; біомедицини та життєзабезпечення; електроніки і фізики; інженерії; здоров'я та медицини; гуманітарних наук; менеджменту.

Обираючи програму Pre-Masters, студенти можуть отримати освіту в сфері економіки за такими напрямами: економіка електроенергетики, міжнародна економіка та фінанси, бізнес-економіка та фінанси.

Для вступу абітурієнти мають надати результати іспиту на знання англійської мови IELTS (не нижче 5.5 балів).

Початок навчання на програмі Pre-Masters - січень або квітень 2012 року.

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів консультаційного центру з питань навчання за кордоном Domar Travel Education за тел.: (044) 592-83-86, (044) 451-57-52.

Освіта.ua
23.08.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!