Отримайте ступінь магістра з економіки у британському вузі

Британський вуз University of Surrey оголошує про відкриття нової програми Pre-Masters в галузі економіки та запрошує бажаючих на навчання

Отримайте ступінь магістра з економіки у британському вузі

University of Surrey знаходиться в місті Гілфорд, неподалік від Лондона. Він отримав статус університету в 1964 році, хоча його історія починається з 1891 року.

Університет домігся визнання за наукові дослідження - як у фундаментальних, так і в прикладних науках, що підтверджується його діловими зв'язками з більш ніж 500 виробничими та науковими компаніями.

У вузі студенти можуть вчитися на таких факультетах: мистецтв; біомедицини та життєзабезпечення; електроніки та фізики; інженерії; здоров'я та медицини; гуманітарних наук; менеджменту.

Вибираючи програму Pre-Masters, студенти можуть отримати освіту в сфері економіки за такими напрямами: економіка електроенергетики, міжнародна економіка та фінанси, бізнес-економіка та фінанси.

Для вступу абітурієнти повинні надати результати іспиту на знання англійської мови IELTS (не нижче 5,5 балів).

Початок навчання на програмі Pre-Masters - січень або квітень 2012 року.

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів консультаційного центру з питань навчання за кордоном Domar Travel Education за тел.: (044) 592-83-86, (044) 451-57-52.

Освіта.ua
29.08.2011