Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Стипендії на дистанційну програму бізнес школи LSBF – MBA On-line
Стипендії на дистанційну програму бізнес школи LSBF – MBA On-line

Лондонська Школа Бізнесу і Фінансів продовжує набір на он-лайн програми MBA, надаючи стипендії громадянам України

Стипендії на дистанційну програму бізнес школи LSBF – MBA On-line

LSBF – відома британська бізнес-школа, яка надає можливість отримати одночасно ступінь магістра бізнес-управління (МВА) і професійну кваліфікацію. Кампуси бізнес-школи LSBF розташовані в Лондоні, Бірмінгемі та Манчестері.

Цього року LSBF за підтримки фонду Принца Майкла Кентського пропонує щедрі стипендії на дистанційні програми MBA on-line.

Вартість програми для українських студентів зафіксована на рівні 4750 англійських фунтів (економія на програмі 6750 англійських фунтів) за весь період навчання.

Навчання на програмі проходить 100% дистанційно. Студенти можуть вчитися без відриву від роботи, паралельно займаючись по спеціально розробленим навчальним посібникам. Учасники курсу вчаться по відео лекціям студійної якості, виконують завдання тестувань та здають екзамени у форматі On-line за індивідуальним розкладом. Лектори on-line програм - це ті ж викладачі, які проводять заняття в центральному кампусі бізнес школи в Лондоні.

По закінченню програми випускники отримують повноцінний диплом MBA британського державного зразка, магістерський диплом в області бізнес-адміністрування.

Найголовнішою перевагою дистанційного навчання є відсутність клопоту з відкриттям студентської візи у Велику Британію та відсутність затрат на проживання за кордоном.

Програма MBA On-line лондонської бізнес школи LSBF займає кращі місця у світових рейтингах серед освітніх програм в області бізнес адміністрування.

MBA on-line пропонує базові та спеціалізовані програми, включаючи фінансовий менеджмент, маркетинг менеджмент, управління ризиками, управління людськими ресурсами, проектний менеджмент, електронна комерція, фінанси та інвестиційний менеджмент.

Дати початку програм – жовтень 2011 р, січень, квітень та липень 2012 р.

Тривалість  - від 1 до 5 років ( при цьому вартість програми однакова та не залежить від тривалості курсу).

Більш детальну інформацію про програму ви можете дізнатися у менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99.

Освіта.ua
28.07.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!