Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Знижка 50% на підготовчі курси в вищих школах Великої Британії
Знижка 50% на підготовчі курси в вищих школах Великої Британії

University of East Anglia та Glasgow Caledonian University оголошують нові стипендії на підготовчі програми Foundation у вересні 2011 року

Знижка 50% на підготовчі курси в вищих школах Великої Британії

University of East Anglia (UEA) входить до 20-ки кращих університетів Великої Британії. Кампуси UEA знаходяться в Лондоні та Норвічі.

Студенти вищої школи навчаються на таких спеціальностях: політологія, економіка, бізнес, менеджмент, науки про навколишнє середовище, комп’ютерні науки, правознавство, математика, медицина, біонауки та інші.

Glasgow Caledonian University - сучасний університет із стародавньою історією, яка починається з 1875 року. Університет має найбільшу в Шотландії бізнес-школу. Основний кампус вишу знаходиться в Глазго, а додатковий кампус для магістерських програм - у Лондоні.

Glasgow Caledonian University поділяється на такі факультети: факультет будівництва та природного середовища; бізнес-школа Caledonian; факультет інженерних та комп’ютерних наук; факультет охорони здоров’я; факультет наук про життя (біологія, біомедицина, психологія та інше); факультет правознавства та соціальних наук.

Програма Foundation University of East Anglia - це підготовка до вступу на перший курс бакалавріату після 11 класів школи.  Програма Foundation в Glasgow Caledonian University - це програма підготовки до вступу відразу на другий курс університету на програми бакалавріату.

Для участі у конкурсі на отримання стипендії для навчання за програмою Foundation необхідно подати заявку на вступ до університету і написати конкурсне есе.

Навчання в підготовчому центрі University of East Anglia коштує £ 11 490 на рік, Glasgow Caledonian University - £ 10 500 на рік. Розмір стипендії для фіналістів конкурсу складатиме 50% від вартості навчання.

За докладною інформацією щодо навчання на підготовчих курсах в University of East Anglia та Glasgow Caledonian University необхідно звертатися до менеджерів освітньої агенції International House за телефоном (044) 238-98-70, (044) 238-97-96.

Освіта.ua
11.07.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!