Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Британська підготовча програма з музики
Британська підготовча програма з музики

Національна британська асоціація музичної освіти Access to Music оголошує набір іноземних студентів на підготовчу програму з музики, успішне закінчення якої гарантує вступ до спеціалізованих університетів Великої Британії

Британська підготовча програма з музики

Програма International Foundation Year in Music (IFYM) пропонує молодим людям, які планують пов'язати свою майбутню кар'єру з музикою, пройти профільну довузівську підготовку в одному з найдинамічніших міст Великої Британії - Манчестері.

Навчання розпочнеться у вересні 2011 року і триватиме до червня 2012 року. Програма універсальна й охоплює всі сучасні музичні напрями та стилі.

Навчальний курс складається з трьох академічних модулів (музичне мистецтво, розвиток навичок для кар'єри, музична індустрія), а також англійської для академічних цілей (програма English for academic purposes - EAP).

В ході навчання студенти отримають не лише необхідні навчальні та практичні навички, а й пройдуть підготовку до проходження іспиту в ABRSM (Асоційована рада королівських музичних шкіл). Крім цього, вони будуть мати доступ до манчестерських звукозаписних студій.

Для зарахування на програму необхідно мати сертифікат IELTS 5.0 (або його еквівалент), атестат про середню освіту з гарними оцінками, а також власне артистичне портфоліо. Вартість навчання складає £ 9000.

Після закінчення IFYM студент зараховується на обрану музичну спеціальність в один з одинадцяти університетів-членів Північного консорціуму британських університетів (NCUK) або ж до консерваторії Royal Northern College of Music, розташованої в Манчестері.

Результати підготовчої програми приймаються також в University of Bristol, University of Birmingham, державному університеті Queen Mary, University of London.

З усіх питань, пов'язаних із вступом на підготовчу програму International Foundation Year in Music і до британських профільних вузів, звертайтеся до менеджерів освітнього агентства DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Освіта.ua
16.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!