Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Стипендії на підготовчі програми в вишах Великої Британії
Стипендії на підготовчі програми в вишах Великої Британії

Освітнє агентство DEC education оголошує про надання стипендій у розмірі £1000 кожна для навчання на підготовчих програмах Foundation в британських вишах

Стипендії на підготовчі програми в вишах Великої Британії

Підготовча програма Foundation - це обов'язкова умова для вступу українських випускників до британських вищих шкіл. Вона спрямована на формування відповідних навчальних, мовних та практичних навичок, необхідних для навчання у британському університеті.

На програму Foundation можуть вступати студенти віком від 16,5 років. Тривалість програми - 1 навчальний рік.

Стипендії будуть надані студентам, що подадуть заявку на програму Foundation в один з наступних вишів Великої Британії: City University, University of Sheffield, University of Liverpool, University of Glasgow, Nottingham Trent University або University of Brighton.

На підготовчі курси в кожному університеті доступна лише одна стипендія. Запропонована знижка складає близько 10% від річної вартості курсу.

За більш докладною інформацією звертайтеся до менеджерів агентства DEC education за телефоном: (044) 390-76-24.

Освіта.ua
10.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!