Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Вища медична освіта у Великій Британії
Вища медична освіта у Великій Британії

Освітнє агентство "А-пріорі" оголошує набір на підготовчі та академічні програми з медицини до Університету Сент-Джордж у Лондоні

Вища медична освіта у Великій Британії

Університет Сент-Джордж, заснований у 1733 році, єдиний у Великій Британії незалежний навчальний заклад, який пропонує вищу освіту в області медицини та охорони здоров’я.

Університет здійснює навчання та професійну підготовку докторів, медсестер, акушерів, медичних робітників, фізіотерапевтів, рентгенологів, соціальних працівників, працівників охорони здоров’я та біомедиків.

Університет Сент-Джордж у Лондоні має видатну репутацію завдяки дослідженням в області профілактики, діагностики та лікування інфекційних, імунних та серцево-судинних захворювань, а також дослідженням на клітинному рівні.

Вищий навчальний заклад має на меті розширити розуміння охорони здоров’я та епідеміології, клінічної генетики та наук в області соціального обслуговування.

Окрім високоякісних програм в області медицини та біомедичних наук, переваги університету ще й в тому, що студенти мають можливість працювати з ультрасучасним обладнанням, включаючи повністю оснащену клінічну лабораторію.

Вони також отримують кращий досвід навчання в Лондоні, проживаючи у компактному кампусі зі студентами із більш ніж 80 країн світу, а також можливість проходження клінічної практики в лікарнях Великої Британії та США.

Університет Сент-Джордж також пропонує іноземним студентам підготовчі програми та програми отримання ступеня бакалавра і магістра.

Підготовча програма Foundation - річна програма підготовки до вступу в медичні школи та університети Великої Британії. Початок програми – у вересні 2011 року, заняття проходять на базі центра INTO London та на кампусі університета Сент-Джордж.

Програми бакалавріата з біомедичних наук тривають 3 роки и починаються у вересні 2011 року. Успішне закінчення цієї програми дозволяє студентам перейти на 4-й курс в рамках програми отримання ступеня з медицини.

Програма бакалавріату з медицини, яка починається у вересні 2012 року, триває 6 років, чотири з яких студенти навчаються на кампусі університету Сент-Джордж в Тутінзі, Лондон, а потім проходять клінічну практику в США протягом 2 років.

Цікавою програмою для українських студентів є програма магістратури з медицини, початок якої датується 2012 роком. Це інтенсивний 4-річний курс, що включає 2 роки навчання в університеті Сент-Джордж та 2-річну клінічну практику в США.

Ті українські студенти, що володіють англійською мовою на недостатньому рівні для навчання на академічній програмі в університеті Сент-Джордж, мають можливість отримати необхідну підготовку на програмі "Англійська для бакалаврських програм та магістратури".

Більш детальну інформацію про програми, структуру та вартість навчання в університеті Сент-Джордж у Лондоні можна дізнатися у менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99.

Освіта.ua
27.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!