Літні канікулярні курси для підлітків у Великій Британії

Університет Сассекса та освітнє агентство "А-пріорі" запрошують іноземних студентів 17 років та старше на літні канікулярні курси, аби навчатися в стінах британського університету

Літні канікулярні курси для підлітків у Великій Британії

Університет Сассекса – велике студентське самобутнє містечко, де навчальні корпуси, бібліотека, лабораторії, гуртожитки, ресторани, магазини та спортивний комплекс знаходяться на відстані пішої прогулянки.

Університет знаходиться на південному узбережжі Великої Британії – у сонячному та незабутньому Брайтоні.

Програма складається з 10 годин англійської мови та 10 годин академічної підготовки на тиждень. Зазвичай академічні предмети включають математику, бізнес, економіку, право, медіа, соціологію та IT.

Після уроків програма насичена культурними та спортивними заходами, конкурсами та вікторинами. Студенти дивляться відеофільми англійською, відвідують танцювальний гурток (сальса), їздять на екскурсії (Arundel Castle, Brighton Pavilion, Brighton Sea Life centre, Bodiam Castle, Tate Modren, Royal Shakespeare Company).

Проживання організоване на території студентського містечка в одномісних кімнатах зі зручностями. Харчування - двохразове.

Вартість одного тижня програми складає 900 фунтів. Дати проведення програми – з 1 серпня по 26 серпня 2011 року.

Більш детальну інформацію про програму ви можете дізнатися у менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99.

Освіта.ua
23.05.2011