Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Знижка на підготовчі програми в університетах Великої Британії
Знижка на підготовчі програми в університетах Великої Британії

Англійські університети University of Lancaster і University of Leicester оголошують знижки в розмірі 2500 ф.ст. на підготовчі програми, що починаються у вересні 2011 року

Знижка на підготовчі програми в університетах Великої Британії

Університет Lancaster відкриває прийом іноземних студентів на програму Foundation в напрямку "Бізнес та менеджмент".

При успішному закінченні програми студент вступає на 1-й курс бакалаврської програми однієї з наступних спеціальностей: бухоблік та/або фінанси, бізнес та/або менеджмент, ділова економіка, економіка та міжнародні відносини, підприємництво, маркетинг, менеджмент та інформаційні технології (ICT), менеджмент проектів, менеджмент в Європі, психологія; філософія, політика і економіка; дослідження організацій і психологія.

Університет Leicester відкриває прийом іноземних студентів на програму Foundation в напрямку "Економіка, бізнес і соціологія".

Після успішного закінчення підготовчого курсу студент вступає на одну зі спеціальностей: економіка, комунікації та медіа, криміналістика, географія, право, менеджмент, політологія і міжнародні відносини або соціологія.

Вступні вимоги для вступу на Foundation: хороші і відмінні оцінки в атестаті про середню освіту, IETLS 5.0 (мінімум 5.0 в письмовій частини).

За додатковою інформацією звертайтеся в агентство з освіти за кордоном DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка: Університет Lancaster знаходиться в першій десятці всіх трьох таблиць рейтингів університетів Великої Британії (The Times, The Guardian, The Independent University Guide, 2011) і займає 124-е місце в світовому рейтингу 200 кращих університетів. Lancaster University Management School (LUMS) займає 4-е місце серед бізнес-шкіл Великобританії і входить до 30 найсильніших бізнес-шкіл світу. Університет розташований на північному заході Англії, в 10 хвилинах їзди від центру Ланкастера.

Університет Leicester займає місце в першій двадцятці кращих університетів Великої Британії в національних рейтингах (The Times, The Guardian, The Sunday Times), а також взяв нагороду за видатну підтримку студентів у 2009/10 р. і став університетом року в 2008/09 р. Університет Leicester розташований в одному з найбільш багатонаціональних і динамічних міст Великої Британії, Лестері.

Освіта.ua
19.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!