Магістерські стипендії для навчання на програмі "Право та фінанси" в Лондоні

Відділення економіки та Школа права державного університету Queen Mary, University of London пропонують 5 стипендій у розмірі 3000 ф.ст. кожна для студентів, що вступають на магістерську програму "Право та фінанси" (MSc Law and Finance)

Магістерські стипендії для навчання на програмі "Право та фінанси" в Лондоні

Для вступу на магістерську програму необхідно відповідати наступним критеріям: мати диплом бакалавра в сфері права або економіки, або відповідну професійну кваліфікацію і досвід роботи в цих галузях; сертифікат IELTS, що підтверджує високий рівень володіння англійською мовою (не менш ніж 7.0).

Для участі необхідно надати заповнену реєстраційну форму, 2 рекомендаційні листи, резюме та мотиваційний лист.

Крім цього, аплікантам необхідно продемонструвати відмінні академічні результати і показати високу мотивацію для навчання в даному виші з обраної спеціальності.

Останній термін прийому заявок від студентів - 3 червня 2011 року.

За додатковою інформацією звертайтеся до агенції з освіти за кордоном DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка:
Queen Mary, University of London - один з найкращих і найбільших університетів Великої Британії. За рейтингом The Times "Good University Guide" і "The guardian university Guide 2010" університет посідає 9 місце за спеціальністю "Правознавство" серед вищих навчальних закладів Великої Британії. Queen Mary, University of London - єдиний університет в Лондоні, що пропонує повністю інтегрований кампус у місті, що дає студентам прекрасну можливість одночасно навчатися, жити і відпочивати в самому центрі столиці Великої Британії.

Освіта.ua
17.05.2011