Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Магістерські стипендії для навчання на програмі "Право та фінанси" в Лондоні
Магістерські стипендії для навчання на програмі "Право та фінанси" в Лондоні

Відділення економіки та Школа права державного університету Queen Mary, University of London пропонують 5 стипендій у розмірі 3000 ф.ст. кожна для студентів, що вступають на магістерську програму "Право та фінанси" (MSc Law and Finance)

Магістерські стипендії для навчання на програмі "Право та фінанси" в Лондоні

Для вступу на магістерську програму необхідно відповідати наступним критеріям: мати диплом бакалавра в сфері права або економіки, або відповідну професійну кваліфікацію і досвід роботи в цих галузях; сертифікат IELTS, що підтверджує високий рівень володіння англійською мовою (не менш ніж 7.0).

Для участі необхідно надати заповнену реєстраційну форму, 2 рекомендаційні листи, резюме та мотиваційний лист.

Крім цього, аплікантам необхідно продемонструвати відмінні академічні результати і показати високу мотивацію для навчання в даному виші з обраної спеціальності.

Останній термін прийому заявок від студентів - 3 червня 2011 року.

За додатковою інформацією звертайтеся до агенції з освіти за кордоном DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка:
Queen Mary, University of London - один з найкращих і найбільших університетів Великої Британії. За рейтингом The Times "Good University Guide" і "The guardian university Guide 2010" університет посідає 9 місце за спеціальністю "Правознавство" серед вищих навчальних закладів Великої Британії. Queen Mary, University of London - єдиний університет в Лондоні, що пропонує повністю інтегрований кампус у місті, що дає студентам прекрасну можливість одночасно навчатися, жити і відпочивати в самому центрі столиці Великої Британії.

Освіта.ua
17.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!