Стипендії британських вишів на програми підготовки до вступу

Цього року найкращі виші Великої Британії традиційно пропонують стипендії на навчання на підготовчих програмах Foundation і на програму підготовки до магістратури - Graduate Diploma

Стипендії британських вишів на програми підготовки до вступу

Стипендія надається у розмірі вартості навчання одного року (якщо не зазначено інше) і виплачується студенту у вигляді знижки на навчання - 50% на перший рік і 50% на другий рік. Таким чином, економія може скласти понад 12 000 фунтів стерлінгів.

Усі інші витрати, а саме: решта вартості навчання, проживання в гуртожитку, транспорт, кишенькові гроші - оплачуються за власний рахунок.

University of East Anglia, який входить до числа 200 кращих університетів світу, пропонує навчання на програмі Foundation - це підготовка до вступу на перший курс бакалаврату після 11 класів школи. Запропоновані спеціальності: бізнес та економіка; гуманітарні науки та право; природничі науки; комп’ютерні науки; математика і оцінка ризиків; фармакологія; комп‘ютерні науки. Заявки на навчання у University of East Anglia приймаються до 27 червня 2011 року.

University of Exeter, який у 2010 році увійшов до десятки кращих університетів Великобританії, відкриває прийом заявок на навчання на підготовчих програмах за спеціальностями: гуманітарні, соціальні науки та право, комп‘ютерні науки, інженерна справа та математика; економіка, фінанси і менеджмент; природничі науки. Після закінчення підготовчих курсів студенти матимуть право вступати на бакалаврат. Заявки приймаються до 1 липня 2011 року.

До 1 липня також приймає аплікації і Newcastle University, який пропонує стипендії у розмірі 11940 ф.ст. або 12990 ф.ст. на такі спеціальності Foundation: бізнес та менеджмент; гуманітарні та соціальні науки; фізичні та інженерні науки; біологічні та біомедичні науки.

Queens University Belfast також гарантує стипендії студентам, які вступають на програми Foundation, аби готуватися за спеціальностями: бізнес, гуманітарні та соціальні науки; інженерні спеціальності, природничі та комп’ютерні науки, математика.

Крім того, Queens University Belfast вперше оголошує стипендії у розмірі 11 490 ф.ст. для навчання на програмах Graduate Diploma in Management та Graduate Diploma in Finance. Заявки для вступу до Queens University Belfast приймаються до 27 червня 2011 року.

За детальною інформацією щодо навчання у вищих навчальних закладах Великої Британії звертайтеся до менеджерів освітньої агенції International House за тел.: (044) 238-98-70, 238-97-96.

Освіта.ua
12.05.2011