Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Склади тест і виграй навчання на підготовчих курсах у Великій Британії
Склади тест і виграй навчання на підготовчих курсах у Великій Британії

Агентство з освіти за кордоном DEC education оголошує конкурс на отримання двох стипендій для навчання на підготовчій програмі A-level в Abby College Manchester і DLD College London

Склади тест і виграй навчання на підготовчих курсах у Великій Британії

У конкурсі можуть взяти участь учні 10-11 класів, яким до 1 вересня 2011 року виповниться 16 років.

Всі бажаючі отримати стипендію запрошуються до 30 квітня 2011 року пройти безкоштовне тестування з англійської мови.

5 травня 2011 року за результатами тестування будуть оголошені фіналісти конкурсу, після чого вони мають надати ряд документів для подальшої участі у конкурсі: оцінки з предметів за три останніх роки навчання в загальноосвітній школі, три рекомендаційні листи від викладачів, а також додаткові сертифікати про досягнення у навчанні, мистецтві або спорті, якщо такі є. Крім цього, фіналісти пройдуть співбесіду з представниками коледжу.

24 травня 2011 року будуть оголошені два переможці, які отримають 50% знижку на навчання на програмі A-level в британських приватних коледжах Abby College Manchester і DLD College London.

Підготовча програма A-level включає підготовку з іноземної мови, а також базове вивчення профільних предметів з тієї спеціальності, на яку студент планує вступати згодом.

Додаткову інформацію ви можете отримати в освітньому агентстві DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка:
Abbey College Manchester був заснований в 1990 році. Навчання в Манчестері - це не тільки парти та бібліотеки, але й бурхлива культурно-розважальне та спортивне життя, оскільки коледж знаходиться в центрі Манчестера. Як показує практика, іноземні випускники коледжу, як правило, продовжують своє навчання в місцевих University of Manchester і Manchester Metropolitan University, а також в авторитетних британських вузах University of Liverpool, University of Salford, Oxford Brookes University та багатьох інших.

DLD College London, заснований в 1931 році, пропонує іноземцям широкий спектр дисциплін A-level. Розташований в самому серці Лондона, він пропонує сучасне навчання у поєднанні з динамічним культурно-розважальним життям британської столиці. Найбільшою популярністю серед його іноземних випускників, які вирішили продовжити навчання у Великобританії, користуються London School of Economics, University College London, University of the Arts London і Oxford University.

Освіта.ua
17.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!