Склади тест і виграй навчання на підготовчих курсах у Великій Британії

Агентство з освіти за кордоном DEC education оголошує конкурс на отримання двох стипендій для навчання на підготовчій програмі A-level в Abby College Manchester і DLD College London

Склади тест і виграй навчання на підготовчих курсах у Великій Британії

У конкурсі можуть взяти участь учні 10-11 класів, яким до 1 вересня 2011 року виповниться 16 років.

Всі бажаючі отримати стипендію запрошуються до 30 квітня 2011 року пройти безкоштовне тестування з англійської мови.

5 травня 2011 року за результатами тестування будуть оголошені фіналісти конкурсу, після чого вони мають надати ряд документів для подальшої участі у конкурсі: оцінки з предметів за три останніх роки навчання в загальноосвітній школі, три рекомендаційні листи від викладачів, а також додаткові сертифікати про досягнення у навчанні, мистецтві або спорті, якщо такі є. Крім цього, фіналісти пройдуть співбесіду з представниками коледжу.

24 травня 2011 року будуть оголошені два переможці, які отримають 50% знижку на навчання на програмі A-level в британських приватних коледжах Abby College Manchester і DLD College London.

Підготовча програма A-level включає підготовку з іноземної мови, а також базове вивчення профільних предметів з тієї спеціальності, на яку студент планує вступати згодом.

Додаткову інформацію ви можете отримати в освітньому агентстві DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка:
Abbey College Manchester був заснований в 1990 році. Навчання в Манчестері - це не тільки парти та бібліотеки, але й бурхлива культурно-розважальне та спортивне життя, оскільки коледж знаходиться в центрі Манчестера. Як показує практика, іноземні випускники коледжу, як правило, продовжують своє навчання в місцевих University of Manchester і Manchester Metropolitan University, а також в авторитетних британських вузах University of Liverpool, University of Salford, Oxford Brookes University та багатьох інших.

DLD College London, заснований в 1931 році, пропонує іноземцям широкий спектр дисциплін A-level. Розташований в самому серці Лондона, він пропонує сучасне навчання у поєднанні з динамічним культурно-розважальним життям британської столиці. Найбільшою популярністю серед його іноземних випускників, які вирішили продовжити навчання у Великобританії, користуються London School of Economics, University College London, University of the Arts London і Oxford University.

Освіта.ua
17.04.2011