Відмінні результати українських студентів у Bellerbys College (Велика Британія)

Із року в рік випускники міжнародного коледжу Bellerbys College показують відмінні результати по закінченню підготовчих програм для вступу до британських вузів - A-level та Foundation - та вступають до найпрестижніших університетів Великої Британії

Відмінні результати українських студентів у Bellerbys College (Велика Британія)

Лише у минулому році 31 випускник коледжу отримав пропозиції з університетів Оксфорду, Кембріджу, Imperial College та LSE.

У 2007-2010 роках близько 500 колишніх студентів Bellerbys College вступили до провідних британських вишів: Oxford University, Cambridge University, Imperial College London, London School of Economics, St Andrews University, Warwick University та University College London.

Університети-партнери Bellerbys College відзначають високий рівень підготовки українських студентів. Випускники коледжу легко адаптуються до університетського життя та показують прекрасні результати в навчанні на найскладніших спеціальностях британських університетів.

Наразі українські студенти, які бажають вступити у престижні виші Великої Британії, мають унікальну можливість у ході навчання на дворічній підготовчій програмі A-level відвідувати спеціальні класи – Oxford Preparation Group.

Класи проводяться щотижня та допомагають отримати детальну інформацію про особливості вступу в елітні університети, проходження інтерв’ю та інше.

Освітня агенція "А-пріорі" запрошує всіх бажаючих отримати необхідну інформацію про підготовчу програму A-level та вступ до елітних вищих навчальних закладів Великої Британії за тел. (044) 221-78-99.

Довідка:
Bellerbys College - це приватний міжнародний коледж, який пропонує традиційні британські та спеціально розроблені курси для іноземних студентів віком від 14 років, які хочуть продовжити навчання в британській освітній системі. У цьому коледжі студенти із 120 країн світу готуються до вступу в університети. Коледж заслужено являється одним з ведучих учбових закладів Великої Британії. Кампуси коледжу знаходяться в Оксфорді, Кембріджі, Лондоні та Брайтоні.

Освіта.ua
15.04.2011