Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Відмінні результати українських студентів у Bellerbys College (Велика Британія)
Відмінні результати українських студентів у Bellerbys College (Велика Британія)

Із року в рік випускники міжнародного коледжу Bellerbys College показують відмінні результати по закінченню підготовчих програм для вступу до британських вузів - A-level та Foundation - та вступають до найпрестижніших університетів Великої Британії

Відмінні результати українських студентів у Bellerbys College (Велика Британія)

Лише у минулому році 31 випускник коледжу отримав пропозиції з університетів Оксфорду, Кембріджу, Imperial College та LSE.

У 2007-2010 роках близько 500 колишніх студентів Bellerbys College вступили до провідних британських вишів: Oxford University, Cambridge University, Imperial College London, London School of Economics, St Andrews University, Warwick University та University College London.

Університети-партнери Bellerbys College відзначають високий рівень підготовки українських студентів. Випускники коледжу легко адаптуються до університетського життя та показують прекрасні результати в навчанні на найскладніших спеціальностях британських університетів.

Наразі українські студенти, які бажають вступити у престижні виші Великої Британії, мають унікальну можливість у ході навчання на дворічній підготовчій програмі A-level відвідувати спеціальні класи – Oxford Preparation Group.

Класи проводяться щотижня та допомагають отримати детальну інформацію про особливості вступу в елітні університети, проходження інтерв’ю та інше.

Освітня агенція "А-пріорі" запрошує всіх бажаючих отримати необхідну інформацію про підготовчу програму A-level та вступ до елітних вищих навчальних закладів Великої Британії за тел. (044) 221-78-99.

Довідка:
Bellerbys College - це приватний міжнародний коледж, який пропонує традиційні британські та спеціально розроблені курси для іноземних студентів віком від 14 років, які хочуть продовжити навчання в британській освітній системі. У цьому коледжі студенти із 120 країн світу готуються до вступу в університети. Коледж заслужено являється одним з ведучих учбових закладів Великої Британії. Кампуси коледжу знаходяться в Оксфорді, Кембріджі, Лондоні та Брайтоні.

Освіта.ua
15.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!