Лондонська школа бізнесу і фінансів відкриває додатковий травневий набір

У зв'язку зі зміною візового законодавства Лондонська школа бізнесу і фінансів (London School of Business and Finances) відкрила травневий набір за наступними напрямками: МВА, магістр з фінансів і магістр з маркетингу

Лондонська школа бізнесу і фінансів відкриває додатковий травневий набір

Ті студенти, які зареєструються на одну з магістерських програм LSBF (включаючи МВА) до 14 квітня 2011 року, після закінчення курсу навчання зможуть отримати Post-Study Work Visa на два роки.

До недавнього часу офіційне право працювати протягом 20 годин на тиждень під час навчання, а також право продовжити візу на два роки для працевлаштування у Великобританії після навчання, приваблювало студентів вчитися саме в цій країні.

Як відомо, Post-Study Work Scheme офіційно закривається з квітня 2012 року. Так як для навчання на магістратурі потрібно як мінімум 1 рік, то ті студенти, які почнуть навчання в квітні/травні 2011 року, будуть останніми, хто зможе отримати Post-Study Work Visa після закінчення навчання у вузі Великобританії.

Крім того, очікуються інші суттєві обмеження. Нові умови мають набути чинності для студентів, які подадуть свої заявки після липня 2011 року. Для тих, хто подасть заявки раніше, будуть збережені старі умови.

Детальну інформація про навчання в London School of Business and Finances і знижки на навчання ви можете отримати в міжнародному мовному та освітньому центрі "Евенор Україна" за тел. (044) 287 32 27.

Освіта.ua
09.04.2011