Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Знижки на навчання в Університеті Екзетера (Велика Британія)
Знижки на навчання в Університеті Екзетера (Велика Британія)

Університет Екзетера та навчальний центр INTO University of Exeter оголосили знижки на програми підготовки до вступу на перший курс бакалаврату в Університет Екзетера

Знижки на навчання в Університеті Екзетера (Велика Британія)

Необхідно підкреслити, що випускники українських шкіл, які бажають отримати диплом бакалавра в Університеті Екзетера або в інших вузах Великої Британії, мають навчатися рік або два роки на курсах підготовки до університету. Така ситуація пов’язана із відмінностями в навчальних системах країн.

Знижки на підготовчі курси до вступу в Університет Екзетера надаються в рамках програми підготовки INTO Foundation.

При цьому програма підготовки INTO Foundation гарантує вступ на перший курс Університету Екзетера за умови успішного закінчення програми.

Програма включає в себе інтенсивну академічну підготовку, удосконалення англійської мови, набуття навчальних здібностей та культурну орієнтацію.

Тривалість програми – 9 місяців. Розпочати навчання можна у вересні 2011 року та січні 2012 року.

Стипендії на програми INTO Foundation оголошені на такі спеціальності: гуманітарні та соціальні науки, комп’ютерні науки та математика, природничі науки.

Розмір стипендії – 11940 фунтів стерлінгів.

Стипендія виплачується в два етапи: 1-й етап – у вигляді знижки на навчання за підготовчою програмою Foundation (£5,970). 2-й етап – у вигляді знижки на навчання на першому курсі бакалаврату (£5970).

Терміни та детальні умови отримання стипендії ви можете дізнатися у менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99.

Довідка:
Університет Екзетера – один з найбільш відомих університетів Великої Британії, який вже багато років займає перші позиції в британських рейтингах з наступних дисциплін: бізнес, менеджмент, фінанси, фізика, іноземні мови, механічний інжиніринг, археологія. Ще 5 предметів входять до трійки найкращих у країні: економіка, англійська мова, драма, математика та статистика, психологія.

Освіта.ua
28.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!