Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Програма "Кембридж-Україна": 5 повних стипендій на навчання в магістратурі
Програма "Кембридж-Україна": 5 повних стипендій на навчання в магістратурі

До 1 березня 2011 року продовжується відбір кандидатів на отримання стипендій за програмою "Кембридж-Україна"

Програма "Кембридж-Україна": 5 повних стипендій на навчання в магістратурі

Програма розрахована на надання можливості громадянам України безкоштовно пройти однорічну магістратуру в Кембриджському університеті. Основні напрямки, на які надається стипендія – це мистецтва, гуманітарні та соціальні науки.

У рамках програми повністю компенсуються витрати на навчання, проживання та виплачується річна стипендія студентам, які цього потребують. Навчання перших п’яти студентів з України, яким будуть виділені стипендії, розпочнеться у жовтні 2011 року і триватиме один рік.

Щоб взяти участь у програмі необхідно подати заяву до Кембриджського університету до 1 березня 2011 року. Відбір здобувачів буде проводити комітет української стипендіальної програми. До складу комітету увійдуть представники Школи мистецтв та гуманітарних наук, а також Школи гуманітарних та суспільних наук. Присудження премій проходитиме після розгляду заявок здобувачів. Перевага надаватиметься тим здобувачам, які мають видатні академічні успіхи, а також мають лідерські якості, які дозволять приносити користь суспільству.

До участі у конкурсі на отримання стипендії допускаються студенти з України, які отримали ступінь бакалавра. Відібрані кандидатури отримають повідомлення про участь в магістерській програмі у травні 2011 року. Подати заявку можна за адресою http://www.cambridgetrusts.org/scholarships/view/?award=78

Програма "Кембридж-Україна" була започаткована в Університеті Кембриджу за фінансової підтримки українського бізнесмена Дмитра Фірташа.

Освіта.ua
03.02.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!