Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Стипендії Освітнього концерну INTO та University of Exeter
Стипендії Освітнього концерну INTO та University of Exeter

Агенція DEC education пропонує Вашій увазі спільні стипендії освітнього концерну INTO на програму Foundation в University of Exeter на 2011/2012 навчальний рік

Стипендії Освітнього концерну INTO та University of Exeter

Стипендії надаються іноземним студентам, які вступають на такі навчальні напрямки: науки, гуманітарні та соціальні науки, право, комп'ютерні науки та математика.

Програма стартує двічі: у вересні 2011 року і січні 2012 року. Тому вже зараз можна починати займатися підготовкою документів для вступу на найближчу дату!

Розмір стипендії становить £ 11,940, яка виплачується у два етапи:

  • у вигляді знижки на навчання за програмою Foundation - £ 5,970
  • у вигляді знижки на вартість першого року навчання на програмі отримання ступеня бакалавра - £ 5,970

Для того щоб подати документи на стипендію необхідно скласти мотиваційний лист і відправити разом із заявкою на навчання, а також зібрати пакет документів для вступу (список документів і процедуру подачі Ви можете дізнатися у менеджерів з вищої освіти Освітньої агенції DEC education).

Терміни подачі заявок:

  • 1 липня 2011 року (для програми з початком занять у вересні 2011 року). Про результати успішні кандидати дізнаються 11 липня.
  • 18 листопада 2011 року (для програми з початком занять в січні 2012 року). Про результати успішні кандидати дізнаються 25 листопада.

Освіта.ua
20.12.2010

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!