Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання онлайн Відкривається пан'європейський агрегатор MOOC
Відкривається пан'європейський агрегатор MOOC

Платформа EMMA розмістить онлайн-курси (MOOC) від університетів всієї Європи на різних мовах

Відкривається пан'європейський агрегатор MOOC

За підтримки Європейського Союзу відкривається платформа EMMA (European Multiple MOOC Aggregator), на якій будуть розміщені онлайн-курси від університетів всієї Європи на різних мовах. Пілотна програма проекту стартує у восьми країнах: Англії, Бельгії, Іспанії, Італії, Нідерландах, Португалії, Франції та Естонії. Перші MOOC почнуться ближче до жовтня, а коло тем включатиме педагогіку, освітні технології або розробку додатків на платформі Android.

Участь в програмі візьмуть дванадцять університетів і компаній в восьми згаданих європейських країнах. EMMA функціонуватиме за підтримки та фінансування «Рамкової програми Європейського Союзу з конкурентоспроможності та інновацій», і представлений громадськості як 30-місячний пілотний проект, який забезпечує доступ до курсів MOOC на різних мовах з автоматичною транскрипцією.

На сайті проекту зазначається, що EMMA працюватиме в двох основних режимах: в якості агрегатора та хостингу системи курсів, розроблених європейськими університетами, а також як система, яка дозволяє учням побудувати свій власний шлях навчання з використанням одиниць MOOC як будівельних блоків.

Після введення в експлуатацію, EMMA буде відкритий також і для інших постачальників MOOC, які хочуть, щоб їхні курси були доступні на декількох мовах і без кордонів.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт проекту: http://europeanmoocs.eu/.

Освіта.ua
19.09.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!