У Києві відбудуться Дні італійської освіти

12 і 22 квітня міланські академії Domus Academy та NABA проведуть серію інформаційних заходів

У Києві відбудуться Дні італійської освіти

12 і 22 квітня для випускників шкіл, студентів і молодих фахівців освітнє агентство DEC education і міланські академії Domus Academy та NABA проведуть серію заходів, присвячених програмами підготовки працівників і менеджерів креативних індустрій.

12 квітня відбудеться спільний семінар-презентація академій Domus і NABA, який проведе експерт агентства Олександра Литвинова. Наприкінці заходу відвідувачі зможуть отримати консультації з головних питань здобуття освіти в Італії. Зокрема, будуть обговорені питання вступу та стипендій, особливостей програм бакалавріату та магістратури, можливостей відвідання тематичних літніх та короткострокових професійних курсів в галузі дизайну, фешн-дизайну, фотографії, бізнесу, архітектури та інших напрямів творчості.

Головними питаннями семінару стануть:

  1. Креативні індустрії в Domus Academy та NABA: різновиди програм, умови вступу та навчання.
  2. Популярні спеціальності для "творців" і "управлінців".
  3. Конкурси, стипендії та інші активності по залученню молодих талантів.
  4. Літні спеціалізовані курси для новачків, аматорів і фахівців.
  5. Кар'єрні перспективи випускників Domus Academy та NABA.

22 квітня студентів, які фактично визначилися зі вступом до NABA/Domus, буде індивідуально консультувати представник академій Даміано Антонаццо.

Обидва заходи відбудуться в офісі освітнього агентства DEC education: вул. Підвисоцького, 16 (ст. м. "Дружби народів"). Відвідування заходів безкоштовне, за попередньою реєстрацією на сайті організатора.

Освіта.ua
09.04.2014