Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Дизайн та архітектура У Києві відбудуться Дні італійської освіти
У Києві відбудуться Дні італійської освіти

12 і 22 квітня міланські академії Domus Academy та NABA проведуть серію інформаційних заходів

У Києві відбудуться Дні італійської освіти

12 і 22 квітня для випускників шкіл, студентів і молодих фахівців освітнє агентство DEC education і міланські академії Domus Academy та NABA проведуть серію заходів, присвячених програмами підготовки працівників і менеджерів креативних індустрій.

12 квітня відбудеться спільний семінар-презентація академій Domus і NABA, який проведе експерт агентства Олександра Литвинова. Наприкінці заходу відвідувачі зможуть отримати консультації з головних питань здобуття освіти в Італії. Зокрема, будуть обговорені питання вступу та стипендій, особливостей програм бакалавріату та магістратури, можливостей відвідання тематичних літніх та короткострокових професійних курсів в галузі дизайну, фешн-дизайну, фотографії, бізнесу, архітектури та інших напрямів творчості.

Головними питаннями семінару стануть:

  1. Креативні індустрії в Domus Academy та NABA: різновиди програм, умови вступу та навчання.
  2. Популярні спеціальності для "творців" і "управлінців".
  3. Конкурси, стипендії та інші активності по залученню молодих талантів.
  4. Літні спеціалізовані курси для новачків, аматорів і фахівців.
  5. Кар'єрні перспективи випускників Domus Academy та NABA.

22 квітня студентів, які фактично визначилися зі вступом до NABA/Domus, буде індивідуально консультувати представник академій Даміано Антонаццо.

Обидва заходи відбудуться в офісі освітнього агентства DEC education: вул. Підвисоцького, 16 (ст. м. "Дружби народів"). Відвідування заходів безкоштовне, за попередньою реєстрацією на сайті організатора.

Освіта.ua
09.04.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!