Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Дизайн та архітектура Університети дизайну NABA (Італія) і Santa Fe (США) запустили спільну програму Foundation
Університети дизайну NABA (Італія) і Santa Fe (США) запустили спільну програму Foundation

У провідному італійському університеті дизайну стартувала спільна програма підготовки до вступу на програми бакалавріату, яка реалізуватиметься у співпраці з університетом Santa Fe (США)

Університети дизайну NABA (Італія) і Santa Fe (США) запустили спільну програму Foundation

Програма буде реалізована в Мілані і стане першим кроком на шляху отримання професійної освіти в сфері графічного дизайну.

Програма підготовки надає можливість почати вивчення графічного дизайну в місті, де народилися інноваційні дизайн-ідеї.

Учасники програми зможуть попрацювати над реальними проектами з італійськими фірмами, і створити своє портфоліо. Програма курсу передбачає вивчення основної теорії дизайну, графічного мистецтва, історії мистецтв, цифрового малювання, італійської культури та мови, а також включає курси малювання і композиції.

Після завершення програми у студентів буде можливість залишитися в Мілані і продовжити навчання в університеті NABA або перевестися до Santa Fe University (США).

За підсумками навчання талановиті студенти зможуть отримати стипендії на навчання.

Вимоги для участі у програмі:

  • Диплом про закінчення середньої школи;
  • IELTS 6;
  • Вік від 18 років.

Подача заявок для навчання на програмі розпочинається з жовтня і триватиме до 30 березня 2013 року. Вартість навчання: 15 000 доларів.

Детальну інформацію про програму підготовки можна дізнатися у фахівців освітньої компанії "А-пріорі", яка є офіційним представником Нової академії витончених мистецтв (NABA) в Україні. Тел. +38 (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Нова Академія образотворчих витончених мистецтв (La Nuova Accademia di Belle Arti) - найбільша і інноваційна приватна італійська Академія. Мультидисциплінарний підхід дозволяє поєднувати традиційне навчання з інноваційними цифровими технологіями, включаючи в індивідуальні навчальні плани різноманітні групові проекти.

Академія встановлює зв'язки і реалізує спільні проекти з численними італійськими і міжнародними підприємствами та навчальними закладами. Таким чином, студентам надається можливість перевірити свої можливості на практиці і застосувати свій творчий талант в конкретних обставинах.

Докладніше про Академію витончених мистецтв (La Nuova Accademia di Belle Arti).

Освіта.ua
24.09.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!