Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Дизайн та архітектура Магістерські програми Нової академії витончених мистецтв (NABA, Італія)
Магістерські програми Нової академії витончених мистецтв (NABA, Італія)

Нова академія витончених мистецтв (NABA) пропонує отримання вищої освіти на магістерських програмах в сфері мистецтв та дизайну

Магістерські програми Нової академії витончених мистецтв (NABA, Італія)

Серед програм, що доступні в академії, пропонується дворічна магістерська програма Master of Arts (MA). Ця програма зацікавить студентів, які бажають продовжувати навчання та вдосконалювати свою вищу освіту в галузі мистецтв та дизайну.

Освіта на дворічних магістерських програмах Master of Arts передбачає поглиблене вивчення теоретичних предметів з подальшою інтенсивною роботою над проектом.

Випускники цієї магістерської програми отримують 120 освітніх кредитів і диплом, еквівалентний диплому магістра, з яким вони зможуть продовжити навчання в профільних вищих навчальних закладах Італії та інших країн світу.

У 2012/2013 навчальному році студентам пропонується програма Master of Arts за такими напрямами: образотворче мистецтво та кураторство, комунікаційний дизайн, висока мода і текстильний дизайн, дизайн інтер’єру, проектування виробів, кіномистецтво та нові засоби масової інформації.

У NABA студенти також мають можливість навчатися на академічних магістерських програмах. Академічні магістерські програми - це програми для студентів, які мають намір підвищити свою підготовку в художньому та професійному світі за допомогою інтенсивного навчання, спрямованого на отримання досвіду і зв'язків у мистецькій професійній сфері.

Такі програми спрямовані на професіоналів, які хочуть дати новий стимул своїй професійній кар'єрі, отримати нову технічну та проектну підготовку.

Тривалість навчання на академічних магістерських програмах – 1 рік.

У 2012/2013 навчальному році NABA пропонує академічні магістерські програми за такими напрямами: фотографія та візуальний дизайн, ландшафтний дизайн.

Підготовка за напрямком "Фотографія та візуальний дизайн" здійснюється у співпраці з італійським фото-агентством FORMA Centro Internazionale di Fotografia; за напрямом "Ландшафтний дизайн" – у співпраці з науково-технічним університетом Італії Politecnico di Milano / Indaco Deparment.

Студенти, які закінчують академічну магістерську програму, отримують 60 освітніх кредитів та можуть продовжити навчання в Італії або за кордоном.

Більш детальну інформацію про навчання на магістерських програмах NABA можна отримати в менеджерів освітнього агентства "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Довідка: Нова академія витончених мистецтв (NABA), заснована більш ніж 30 років тому, пропонує широкий вибір програм бакалавріату та магістратури, а також літні програми (професійні курси). Академія має широку мережу університетів і організацій-партнерів. У NABA навчаються понад 1200 студентів з 48 країн світу.

Освіта.ua
18.06.2012

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!