Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Дизайн та архітектура Підготовча програма з дизайну та мистецтв у King’s Colleges Oxford (Велика Британія)
Підготовча програма з дизайну та мистецтв у King’s Colleges Oxford (Велика Британія)

Міжнародний коледж King’s Colleges Oxford відкрив набір на підготовчу програму Art Foundation для тих, хто збирається здобути вищу освіту за кордоном в сфері дизайну і мистецтва

Підготовча програма з дизайну та мистецтв у King’s Colleges Oxford (Велика Британія)

King’s Colleges Oxford почав свою історію у 1986 році. Зараз тут навчаються студенти із 79 країн світу. Коледж знаходиться в славетному студентському місті – Оксфорд, у тихому районі в 10 хвилинах їзди від центру міста.

Гордістю коледжу є студія мистецтв, спеціально обладнана для навчання моделюванню та малюванню. Студенти проводять тут більшість часу – на уроках і після них, готуючись до занять та створюючи власні творчі проекти. У школі більшість кімнат обладнані інтерактивними дошками. У коледжі є бібліотека, мультимедійний центр, кафетерій та внутрішній дворик. Магазини, ресторани, спортивний центр та басейн – все знаходиться поруч з коледжем.

Коледж пропонує насичений навчальний курс для творчих та артистичних студентів - програму Art Foundation. Це підготовчий курс для тих, хто збирається вступити до університету та продовжити навчання у сфері дизайну та мистецтв.

Протягом перших 8 тижнів навчання на програмі студенти отримують базові знання для навчання за британською системою. Під час наступного навчання студенти вивчають живопис, змішану техніку, техніку друку, набувають навички роботи у 2D та 3D, вивчають процес дизайну, а також виконують дизайнерські роботи, готують портфоліо, отримують академічні навички, необхідні для успішного навчання у Великій Британії на програмах бакалавріату.

Обов’язковою складовою програми Art Foundation є вивчення загальної англійської, підготовка до екзамену IELTS, удосконалення академічних, дослідницьких та аналітичних здібностей, навичок проведення презентацій.

В залежності від обраної спеціальності, студенти вибирають один з предметів: 3D дизайн, графічна комунікація, дизайн одягу, дизайн інтер’єру, образотворче мистецтво тощо. Наприкінці навчання студенти пишуть заключний проект, що має бути презентований на спеціально організованій випускній виставці.

У класах навчається від 6 до 10 студентів, таким чином забезпечується індивідуальний підхід до кожного.

Випускники програми Art Foundation успішно вступають до таких університетів, як Університет Едінбургу, Університет Ланкастера, Університет Голдсміт, Університет Брайтона на спеціальності: дизайн одягу, графічний дизайн, ілюстрації, реклама, дизайн інтер'єру, мистецтво інсталяцій, скульптура, ландшафтний дизайн, дизайн ювелірних прикрас тощо. Зазначені університети у 2011 році увійшли в двадцятку кращих вищих навчальних закладів за спеціальністю “Мистецтво та дизайн” згідно з рейтингом видання The Gurdian.

Студенти коледжу проживають у приймаючих сім’ях або в студентській резиденції. Тривалість програми – 1 рік. Початок програми – вересень 2012 року. Вартість навчання - 13872 фунтів на рік. Вартість проживання - від 5100 фунтів на рік.

За більш докладною інформацією про навчання у King’s Colleges Oxford на підготовчій програмі Art Foundation звертайтеся до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05 чи пишіть на e-mail: uk@a-priori.kiev.ua.

Освіта.ua
14.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!