Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Дизайн та архітектура Бакалаврські програми в Інституті дизайну (Польща)
Бакалаврські програми в Інституті дизайну (Польща)

Інститут дизайну в Познані готує творчих і сучасних спеціалістів у сферах промислового дизайну, дизайну інтер’єру та одягу, а також реклами

Бакалаврські програми в Інституті дизайну (Польща)

Інститут дизайну виокремився у незалежний навчальний заклад у 2011 році. До цього часу він існував як факультет у складі одного з кращих приватних навчальних закладів Польщі – Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (SWPS).

В Інституті дизайну пропонуються тільки бакалаврські програми. Навчання на цих програмах триває 4 роки, навчання ведеться англійською та польською мовами. 50% часу присвячено роботі у студіях, творчих класах та з проектами. При цьому навчання спрямоване на отримання практики та досвіду, а теоретична частина курсу лаконічна та стисла.

Викладачі інституту  підтримують всебічний розвиток особистості та чутливість, розвивають у студентів творчі здібності. Вони заохочують творчий пошук для створення нових ідей, стратегій, речей і отримання безцінного досвіду.

Інститут володіє затишними лекторіями, художніми майстернями, фото- та відеостудіями, аудиторії обладнані новітнім програмним забезпеченням, технікою для кераміки та шиття.

Щомісяця 3-5 занять проводять представники компаній-партнерів навчального закладу у сфері моди та реклами.

Під час навчання студенти також беруть участь у майстер-класах з маркетингу продукту, розробки продукту, реклами, PR, управління проектами, фінансів тощо. Ці заняття націлені на підготовку студентів до стажувань і практики, що починається після другого року навчання. Усі заняття будуть проводитися досвідченими практиками.

Під час навчання в Інституті дизайну студент може пройти практику (2-3 тижні) і стажування (3-6 місяці). Практики проводяться з другого по четвертий рік навчання, стажування - з третього по четвертий рік навчання.

Абітурієнти мають можливість обрати один з 4 факультетів: комунікації у сфері дизайну (реклама та PR), дизайн одягу, дизайн інтер’єру, промисловий дизайн.

Вартість навчання на бакалаврській програмі в Інституті дизайну – 3000 євро на рік, що значно дешевше, ніж будь-де в Європі.

Для вступу в Інститут дизайну необхідно подати портфоліо та пройти співбесіду англійською мовою в київському офісі освітнього агентства А-пріорі.

Детальніше про вступ та навчання в Інституті дизайну ви можете дізнатись у менеджерів освітнього агентства А-пріорі. Е-mail: eu@a-priori.kiev.ua, телефон: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Більне про вищу освіту і навчання в Польші>>>

Освіта.ua
04.02.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!