Програми підвищення кваліфікації в Італії для фахівців моди та дизайну

Італійські вищі навчальні заклади DOMUS Academy та NABA оголошують набір на літні програми підвищення кваліфікації для спеціалістів у сфері моди та дизайну

Програми підвищення кваліфікації в Італії для фахівців моди та дизайну

DOMUS Academy та NABA є вищими навчальними закладами, що пропонують отримання якісної освіти у сфері моди, дизайну, мистецтва та архітектури. Щорічно університети надають можливість студентам, які обмежені в часі, пройти короткострокові професійні курси протягом літа.

Особливістю навчання в академіях моди та дизайну DOMUS Academy та NABA є можливість здобуття освіти на короткострокових навчальних програмах для студентів, які вже є спеціалістами в цій сфері. Навчальними закладами розроблено три рівні підготовки: початковий, середній та професійний.

Програми початкового рівня надають можливість студентам ознайомитися з певним напрямком індустрії моди, дизайну та мистецтва, а також отримати базові навики, необхідні для отримання подальшої освіти чи організації власного бізнесу.

Середній та професійний рівень програм надає студентам можливість підвищити професійний рівень, ознайомитися з новинками та тенденціями у сфері моди, дизайну та мистецтва.

Мовою навчання на всіх програмах є англійська. Навчання здійснюється за наступними спеціальностями: дизайн інтер’єру, дизайн одягу, дизайн одягу та стиль, дизайн відео ігор, малюнок, архітектура Мілану – курс малюнку, музика та театр (курс на основі Міланської Опери), менеджмент та маркетинг у сфері дизайну одягу, театральний костюм, курс сучасного італійського мистецтва, продаж у сфері моди та дизайну, створення виставок та показів мод, дизайн продуктів та ін.

Дати проведення програм: 25 червня – 6 липня 2012 року, 10 липня – 20 липня 2012 року та 24 липня – 3 серпня 2012 року.

Більш детальну інформацію щодо цих програм ви зможете отримати в Агенції академічного консалтингу з навчання за кордоном Домар Тревел Едьюкейшен за тел.: (044) 425-40-45, або e-mail: olesia@dteducation.com.

Довідка:
Академія дизайну, моди та архітектури Domus Academy розташована в столиці моди - Мілані. Академія пропонує різноманітні літні програми, дев’ять річних магістерських програм, затверджених Університетом Уельсу, а також брендову програму "Проектування послуг". У навчальному закладі навчається близько 300 студентів, 85% з яких - іноземці. Domus Academy входить в топ-30 шкіл дизайну в світі і є лауреатом престижної європейської премії Compasso d'Oro, а також інших авторитетних нагород.

Академія образотворчих мистецтв і дизайну (NABA), заснована більш ніж 30 років тому, пропонує широкий вибір навчальних програм на бакалавріаті та магістратурі, а також літні програми (професійні курси). Академія має широку мережу університетів і організацій-партнерів. У NABA навчаються понад 1200 студентів з 48 країн світу.

Освіта.ua
12.01.2012