Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Дизайн та архітектура Програми підвищення кваліфікації в Італії для фахівців моди та дизайну
Програми підвищення кваліфікації в Італії для фахівців моди та дизайну

Італійські вищі навчальні заклади DOMUS Academy та NABA оголошують набір на літні програми підвищення кваліфікації для спеціалістів у сфері моди та дизайну

Програми підвищення кваліфікації в Італії для фахівців моди та дизайну

DOMUS Academy та NABA є вищими навчальними закладами, що пропонують отримання якісної освіти у сфері моди, дизайну, мистецтва та архітектури. Щорічно університети надають можливість студентам, які обмежені в часі, пройти короткострокові професійні курси протягом літа.

Особливістю навчання в академіях моди та дизайну DOMUS Academy та NABA є можливість здобуття освіти на короткострокових навчальних програмах для студентів, які вже є спеціалістами в цій сфері. Навчальними закладами розроблено три рівні підготовки: початковий, середній та професійний.

Програми початкового рівня надають можливість студентам ознайомитися з певним напрямком індустрії моди, дизайну та мистецтва, а також отримати базові навики, необхідні для отримання подальшої освіти чи організації власного бізнесу.

Середній та професійний рівень програм надає студентам можливість підвищити професійний рівень, ознайомитися з новинками та тенденціями у сфері моди, дизайну та мистецтва.

Мовою навчання на всіх програмах є англійська. Навчання здійснюється за наступними спеціальностями: дизайн інтер’єру, дизайн одягу, дизайн одягу та стиль, дизайн відео ігор, малюнок, архітектура Мілану – курс малюнку, музика та театр (курс на основі Міланської Опери), менеджмент та маркетинг у сфері дизайну одягу, театральний костюм, курс сучасного італійського мистецтва, продаж у сфері моди та дизайну, створення виставок та показів мод, дизайн продуктів та ін.

Дати проведення програм: 25 червня – 6 липня 2012 року, 10 липня – 20 липня 2012 року та 24 липня – 3 серпня 2012 року.

Більш детальну інформацію щодо цих програм ви зможете отримати в Агенції академічного консалтингу з навчання за кордоном Домар Тревел Едьюкейшен за тел.: (044) 425-40-45, або e-mail: olesia@dteducation.com.

Довідка:
Академія дизайну, моди та архітектури Domus Academy розташована в столиці моди - Мілані. Академія пропонує різноманітні літні програми, дев’ять річних магістерських програм, затверджених Університетом Уельсу, а також брендову програму "Проектування послуг". У навчальному закладі навчається близько 300 студентів, 85% з яких - іноземці. Domus Academy входить в топ-30 шкіл дизайну в світі і є лауреатом престижної європейської премії Compasso d'Oro, а також інших авторитетних нагород.

Академія образотворчих мистецтв і дизайну (NABA), заснована більш ніж 30 років тому, пропонує широкий вибір навчальних програм на бакалавріаті та магістратурі, а також літні програми (професійні курси). Академія має широку мережу університетів і організацій-партнерів. У NABA навчаються понад 1200 студентів з 48 країн світу.

Освіта.ua
12.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!