Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Дизайн та архітектура Школа ювелірного дизайну Alchimia Jewellery School (Італія)
Школа ювелірного дизайну Alchimia Jewellery School (Італія)

Alchimia Jewellery School разом з освітнім агентством "А-пріорі" запрошують українців навчатися на різноманітних програмах

Школа ювелірного дизайну Alchimia Jewellery School (Італія)

Alchimia Jewellery School - це школа сучасного ювелірного дизайну у Флоренції, розташована в Oltrarno, історичному ремісничому районі Флоренції. Філософія школи - надати студентам інноваційні лабораторії для польоту творчої думки, одночасно прищеплюючи глибоке розуміння традиційних методів ювеліра.

Студентів навчають таємницям роботи з дорогоцінними та напівдорогоцінними металами, камінням, шкірою, елітною деревиною.

Курси розраховані як для новачків, так і для професіоналів, оскільки студентам дають можливість вільно розвиватися, паралельно отримуючи гарні технічні навички.

Цей метод навчання, точно вивірений за останні дванадцять років і орієнтований на індивідуальний характер студентів, дав результати дуже високої якості і зробив школу Alchimia провідним центром підготовки ювелірів в Європі.

Тут викладають визнані митці. Так, з вересня 2010 року голландський художник Рудт Пітерс став головним викладачем і художнім керівником школи.

Школа пропонує декілька видів програм. Одна з них - це трирічна програма бакалаврату, для вступу на яку необхідні шкільний атестат, високий рівень володіння іноземною мовою, здібності до дизайну і, звичайно, бажання розвиватися. Ціна такої програми - 9400 євро на рік, включаючи всі матеріали для творчості.

Інтенсивний курс у школі ювелірного дизайну є хорошим рішенням для тих, хто обмежений у часі для досліджень і експериментів у галузі сучасних ювелірних виробів. Такий курс підбирається індивідуально і може тривати від 1 місяця до року.

Цікавою пропозицією для ювелірів-початківців або новачків у ювелірній галузі буде двотижневий літній курс ювелірної майстерності з відомими ювелірами. Вартість таких курсів 1450 євро, враховуючи всі витратні матеріали.

Студенти школи матимуть можливість стажуватися й виставляти свої роботи протягом всього навчання. До того ж всі випускники по закінченню школи запрошуються у кращі ювелірні дома ОАЕ, Італії, Швейцарії, Великобританії, Сінгапуру.

Більш детальну інформацію про навчання на програмах школи ювелірного дизайну Alchimia Jewellery School дізнавайтеся в менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99.

Освіта.ua
18.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!