Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Дизайн та архітектура Конкурс стипендій від інституту моди та дизайну IED
Конкурс стипендій від інституту моди та дизайну IED

Istituto Europeo di Design надає 36 стипендій на навчання у вищих навчальних закладах Італії, Іспанії, Бразилії

Конкурс стипендій від інституту моди та дизайну IED

Навчання проводитимеся за спеціальностями: графічний дизайн, дизайн інтер’єру, дизайн одягу, промисловий дизайн, дизайн яхт та автомобілів, фотографія, дизайн ювелірних прикрас, 3D анімація та дизайн відеоігр, реклама та PR у світі моди.

В конкурсі на отримання стипендії приймають участь творчі работи (ескізи, фото, графіка, живопис з короткою письмовою розшифровкою ідеї) на тему "Ваша творча енергія": все, що вас надихає, що спонукає вас творити, що є вашою рушійною творчою силою.

Фіналісти отримають 9 повних стипендій, що покривають вартість першого року навчання, та часткові стипендії, які складатимуть 50% від вартості першого року навчання, а також знижку 3000 євро на подальше навчання.

Українські претенденти на отримання стипендії у віці 18-28 років мають право подавати апликації після закінчення першого року навчання у віщому навчальному закладі.

Заяви треба подати до 12:00, 10 травня 2011 року.

Детальніше про умови отримання стипендії та вимоги до робіт ви можете дізнатися у менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99.

Довідка:
Instituto Europeo di Design (IED) був заснований у 1966 році. IED – приватний навчальний заклад, філіали якого знаходяться у п’яти містах Італії та Іспанії: Мілані, Римі, Турині, Мадриді та Барселоні. IED пропонує освіту за трьома напрямками: дизайн, мода і образотворче мистецтво.

Освіта.ua
29.03.2011

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!