Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання на Кіпрі Різноманітність студентського життя на Кіпрі
Різноманітність студентського життя на Кіпрі
PR

Різноманітні можливості проведення дозвілля, які пропонує своїм студентам Університет Нікосії

Різноманітність студентського життя на Кіпрі

Теплий клімат, свіже повітря і море є великою перевагою для студентів, адже у вільний від навчання час можна поїхати на екскурсію, погуляти в центрі міста або відправитися на морське узбережжя. Університет Нікосії пропонує своїм студентам такі можливості проведення дозвілля:

У другий тиждень навчального року в Університеті проходить ярмарок всіляких спільнот і гуртків. Секції можуть бути найрізноманітніших напрямків: спортивні, мовні, акторської майстерності, танців, любителів кіно і т.д.

Таким чином, студент може вибрати і відвідувати секцію, яка відповідає його інтересам. Наприклад, любителям гри у великий теніс на вихідних безкоштовно надаються корти, а ті, хто любить подорожувати можуть спробувати себе в організації тієї чи іншої поїздки.

На території університету є спортзал, який студенти можуть відвідувати за невелику місячну плату. Танцювальні майстер-класи безкоштовно проводять як місцеві, так і запрошені з-за кордону тренери. Крім цього, в Нікосії існує багато центрів прокату велосипедів, де студентам завжди надаються знижки. Уздовж доріг розташовані спеціальні велодоріжки якими можна їздити в університет, та й просто кататися собі на втіху.

В Університеті часто влаштовують культурні вечори. Один з найпопулярніших - «Грецька ніч», де студентам пропонують скуштувати страви грецької кухні та насолодитися грецькими піснями і танцями. Так само, кожна національна спільнота може організувати таке свято для всіх студентів.

В Університеті Нікосії вчиться велика кількість іноземних студентів, які приїжджають за програмою Erasmus. Спеціальний офіс Erasmus займається їхнім дозвіллям і організацією поїздок і вечірок. Наші студенти легко можуть приєднатися до них і брати участь в різних заходах, які пропонує цей офіс.

Крім того, Університет Нікосії систематично влаштовує для студентів семінари, майстер-класи та вебінари як з саморозвитку, так і за темами, які стосуються освіти. По закінченню семінару студенти отримують сертифікати.

Щороку Університет Нікосії влаштовує конференцію TEDx, на яку запрошують цікавих спікерів з різних країн. Українські студенти можуть спробувати себе як в ролі волонтера з організації даного заходу, так і просто прийти на конференцію і отримати свою порцію мотивації.

Студентське життя на Кіпрі неймовірно різноманітне, адже можна не тільки брати участь у всьому вищезгаданому, а ще й організовувати заходи самостійно.

Дізнатись більше

Освіта.ua
24.02.2016

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!