Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання на Кіпрі О. Рябоконь: в Університеті Нікосії вкрай цікаво
О. Рябоконь: в Університеті Нікосії вкрай цікаво
На правах реклами

Рябоконь Олександр про навчання в найбільшому приватному університеті Кіпру

О. Рябоконь: в Університеті Нікосії вкрай цікаво

Рябоконь Олександр - студент магістерської програми факультету Digital Art and Design в Університеті Нікосії, про навчання в найбільшому приватному університеті Кіпру.

Олександре, чому для здобуття вищої освіти Ви вибрали університет саме на Кіпрі?

При виборі університету для мене дуже важливим фактором була мова, якою проводиться навчання. Оскільки я навчався в університетах з викладанням англійською мовою, університет на Кіпрі був для мене відмінним варіантом з мовної точки зору. Крім того, офіційний представник Університету Нікосії проживає в моєму місті, що також відіграло свою роль, оскільки мені було легше в процесі збору необхідних для вступу документів.

В якому році Ви поступили і на який факультет?

Я поступив у 2015 році. Навчаюся на магістра на факультеті Digital Art and Design.

Чи виходить вибиратися додому?

Оскільки з моменту початку навчання пройшло лише два місяці, поки над таким питанням я не замислювався. Але якщо в цьому буде необхідність, я зорганізуюся, зберуся і приїду. Ніякої проблеми в цьому я не бачу.

Чи складно слухати лекції англійською?

Зовсім не складно. Я прослухав досить велику кількість лекцій англійською, до того ж у викладачів достатньо хороша вимова.

Як складається спілкування з викладачами? Чи відчувається допомога з їхнього боку?

Спілкування з викладачами складається чудово. Я без проблем знайшов з ними спільну мову. Допомога з їх боку є - вони завжди готові допомогти і підказати.

Наскільки великим є навчальне навантаження?

Я б не назвав навантаження надмірним ні в якому разі. Навчатися в Університеті Нікосії вкрай цікаво, але при цьому матеріал вимагає часу на засвоєння. І якщо ти правильно організуєш свій час, проблем у тебе не виникне.

Як проходить Ваше дозвілля?

Особливого дозвілля поки не спостерігається. Гуляю вулицею, поки йду за продуктами або дивлюся фільми. Малюю, слухаю музику, спілкуюся з рідними і близькими.

Наскільки Університет Нікосії відповідав Вашим очікуванням?

Речей, які б мене засмутили не було. Як це зазвичай буває при приїзді в іншу країну, тобі необхідно вирішити ряд організаційних питань, і це абсолютно нормально, що ти можеш відчувати дискомфорт в перший час, але потім всі питання вирішуються і стає легше.

Де ви живете? Чи все Вас влаштовує?

Я проживаю в MYM Student Hall, який знаходиться в 7 хвилинах ходьби від університету. Тут тихо і спокійно. Видно, що будівля не нова, але, тим не менш, все працює і функціонує. Коридори і кухні на всіх поверхах регулярно прибираються. Чуйний господар вирішує всі проблеми в найкоротші терміни. Єдиний мінус - це порівняно висока вартість проживання.

Освіта.ua
19.01.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!