Познайомтеся з University of Nicosia в Києві

Найбільший університет Кіпру візьме участь у виставці "Освіта за кордоном" у Києві

Познайомтеся з University of Nicosia в Києві

Найбільший науково-дослідницький університет Кіпру - The University of Nicosia, візьме участь у Міжнародній виставці "Освіта за кордоном", що відкриється 17 жовтня в готелі Інтерконтиненталь в Києві.

В останні роки Кіпр має не тільки курортне значення, але й успішно конкурує на освітньому ринку Європи. Цьому сприяють декілька чинників, зокрема, високий рівень освіти, яка розвивався за британським зразком. Крім цього, Кіпр є одним з найбезпечніших місць для проживання та навчання в Європі. До того ж витрати на проживання в цій країні набагато нижче, ніж в сусідніх країнах Європейського Союзу.

Якість освіти в університеті підтверджено спеціальною відзнакою Європейської Комісії: European Commission Diploma Supplement Label. Також, Університет Нікосії надає студентам можливість взяти участь у програмі студентських обмінів ERASMUS+.

University of Nicosia пропонує 31 бакалаврську програму, 20 магістерських програм, а також 12 програм докторантури (PhD). Популярними серед студентів є програми в галузі архітектури, туристичного менеджменту, засобів масової інформації, нафтогазової індустрії, MBA.

Для вступу до університету не вимагаються сертифікати IELTS чи TOEFL, оскільки рівень володіння англійською визначається при проведенні внутрішнього тестування. При необхідності, до основної програми навчання студента буде додано курс англійської мови.

University of Nicosia пропонує знижки на навчання (до 30%), які можуть отримати всі студенти за результатами академічної успішності.

Випускники університету отримають диплом європейського зразку, який визнається у всіх європейських країнах, а також у США.

Детальніше про особливості здобуття освіти в University of Nicosia можна дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться 17-18 жовтня в готелі Інтерконтиненталь (Київ, вул. Велика Житомирська, 2А).

Освіта.ua
15.10.2015