Знижка 50% від Університету Нікосії

Не упустіть шанс стати студентом кращого університету регіону та отримати 50% знижку на навчання

Знижка 50% від Університету Нікосії

Університет Нікосії - це найбільший недержавний науково-дослідний університет на Кіпрі, що має вищий рівень акредитації та знаходиться в столиці Республіки Кіпр - Нікосії. На історичному острові – перетині трьох континентів – Університет відкриває широкі можливості і пропонє великий вибір спеціальностей на чотирьох факультетах:

  • Факультеті управління бізнесом;
  • Факультеті суспільних наук і права;
  • Факультеті прикладних та інженерних наук;
  • Педагогічному факультеті.

Університет Нікосії відкриває рівні можливості для кожного студента і поєднує індивідуальний підхід з кращими елементами системи західної освіти, відповідаючи найвищим стандартам якості.

Більше 90% викладацького складу Університету мають ступінь PhD. В Університеті навчаються близько 5500 студентів з 70 країн світу. Університет пропонує навчання за 30 програмами бакалавріату, 7 магістерськими програмами і 7 програмами на отримання ступеня доктора наук (PhD).

Викладання в Університеті Нікосії ведеться англійською мовою. Міжнародних сертифікатів IELTS чи TOEFL при вступі до Університету мати не обов’язково: всі студенти складають внутрішній тест на визначення рівня володіння мовою і, за результатами тестування, до програми навчання студента можуть бути додані додаткові години для вивчення англійської мови.

Благополучна соціальна обстановка, сучасні засоби освіти, викладачі, що мають вчені ступені, можливість завести друзів з різних країн світу - це те, що очікує абітурієнтів Університету Нікосії.

Подавши документи на осінній семестр 2013 року ви маєте можливість отримати знижку 50% на оплату навчання. Останній термін подання документів спливає 10 серпня.

З питань оплати, вступу та навчання в Університеті Нікосії ви можете звернутися до Одеського представництва університету:

Наталія Фоміна
e-mail: [email protected]
тел.: (048) 726-24-02, (068) 252-18-79
http://www.international.unic.ac.cy

Освіта.ua
10.07.2013