Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання на Кіпрі Британська бізнес-освіта на Кіпрі
Британська бізнес-освіта на Кіпрі

Кіпрський інститут маркетингу запрошує на навчання на бакалаврських та магістерських бізнес-програмах

Британська бізнес-освіта на Кіпрі

The Cyprus Institute of Marketing (CIM), що є першою бізнес-школою на Кіпрі, був створений 34 роки тому і за час свого існування став великим міжнародним центром розвитку знань про маркетинг, надаючи можливість більш ніж 5 000 студентам придбати кваліфікації пов'язані з маркетингом, управлінням і бізнесом.

Програми інституту унікальні тим, що поєднують в собі теорію і практику, надаючи студентам необхідні інструменти для працевлаштування або просування на роботі.

Кіпрський інститут маркетингу є першим навчальним закладом на Кіпрі, що користується Інституціональною атестацією двох провідних британських університетів: University of West London і London South Bank University.

На своїх кампусах у Нікосії і Лімассолі CIM пропонує трирічні бакалаврські програми у наступних областях:

  • Ділове адміністрування;
  • Страхування;
  • Банківська справа;
  • Менеджмент туризму;
  • Фінанси та комп'ютери;
  • Європейські проблеми;
  • Судноплавство.

CIM також пропонує 2 спільних бакалаврських програми з Університетом Західного Лондона в галузі управління бізнесом і маркетингу, а також в області бухгалтерського обліку і фінансів.

Окрім того, CIM пропонує власну програму MBA тривалістю 15 місяців (з можливістю вступу без досвіду роботи) спільно з London South Bank University.

Більш детальну інформацію дивіться на сайті Кіпрського інституту маркетингу.

Освіта.ua
20.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!