Презентація програм Університету Нікосії (Кіпр) в Харкові

3-5 жовтня директор Представництва Університету Нікосії в Україні проведе презентацію програм навчального закладу в рамках проведення виставки «Освіта Слобожанщини» у Харкові

Презентація програм Університету Нікосії (Кіпр) в Харкові

Університет Нікосії знаходиться в столиці Кіпру. Випускники університету отримують диплом європейського зразка, який високо котирується на території Європейського Союзу.

В Університеті Нікосії (як і у всій республіці Кіпр) запроваджено європейську багатоступеневу модель освіти, відповідно до якої програми розділені на ступені й розподіляються на бакалавріат, магістратуру та докторантуру. Діє програма подвійного диплома.

Університет бере активну участь в європейських та місцевих науково-дослідних проектах в якості партнера та координуючої установи, особлива увага приділяється проведенню кампаній з охорони навколишнього середовища.

На зустрічах, які відбудуться в Харкові, всі бажаючі можуть поставити запитання, пов'язані з навчанням на Кіпрі, подивитися відео-презентацію Університету, почути докладну розповідь про всі програми навчання. Відвідувачі також зможуть отримати особисту консультацію.

Презентації університету відбудуться в рамках проведення виставки «Освіта Слобожанщини» у Харкові 3-5 жовтня 2012 року, за адресою: м. Харків, вул. Академіка Павлова 271 (Радмір Експохол).

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (048) 726-24-03, (067) 642-67-42.

Більше про Університет Нікосії - за посиланням http://www.international.unic.ac.cy/

Освіта.ua
25.09.2012