Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання на Кіпрі Презентація програм Університету Нікосії (Кіпр) в Харкові
Презентація програм Університету Нікосії (Кіпр) в Харкові

3-5 жовтня директор Представництва Університету Нікосії в Україні проведе презентацію програм навчального закладу в рамках проведення виставки «Освіта Слобожанщини» у Харкові

Презентація програм Університету Нікосії (Кіпр) в Харкові

Університет Нікосії знаходиться в столиці Кіпру. Випускники університету отримують диплом європейського зразка, який високо котирується на території Європейського Союзу.

В Університеті Нікосії (як і у всій республіці Кіпр) запроваджено європейську багатоступеневу модель освіти, відповідно до якої програми розділені на ступені й розподіляються на бакалавріат, магістратуру та докторантуру. Діє програма подвійного диплома.

Університет бере активну участь в європейських та місцевих науково-дослідних проектах в якості партнера та координуючої установи, особлива увага приділяється проведенню кампаній з охорони навколишнього середовища.

На зустрічах, які відбудуться в Харкові, всі бажаючі можуть поставити запитання, пов'язані з навчанням на Кіпрі, подивитися відео-презентацію Університету, почути докладну розповідь про всі програми навчання. Відвідувачі також зможуть отримати особисту консультацію.

Презентації університету відбудуться в рамках проведення виставки «Освіта Слобожанщини» у Харкові 3-5 жовтня 2012 року, за адресою: м. Харків, вул. Академіка Павлова 271 (Радмір Експохол).

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (048) 726-24-03, (067) 642-67-42.

Більше про Університет Нікосії - за посиланням http://www.international.unic.ac.cy/

Освіта.ua
25.09.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!