Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання на Кіпрі Навчання на програмі архітектури в Університеті Нікосії (Кіпр)
Навчання на програмі архітектури в Університеті Нікосії (Кіпр)

Університет Нікосії пропонує навчання на одній з самих цікавих програм факультету соціальних наук і права - програмі в галузі архітектури

Навчання на програмі архітектури в Університеті Нікосії (Кіпр)

Після закінчення програми студенти отримують диплом бакалавра, а також професійний диплом архітектора (5 років навчання), що дає їм право займатися професійною діяльністю на території Європи.

Усі програми Університету Нікосії, включаючи програми в галузі архітектури та дизайну, акредитовані не тільки на Кіпрі, але й в ЄС. Для підтримки високого рівня даних програм в Університеті створена необхідна інфраструктура.

Усі комп'ютерні лабораторії обладнані сучасною технікою, а технічна база університету оновлюється щорічно. Крім цього, студенти мають доступ до безлічі цифрових програм проектування: 2D-креслення, 3D, параметричне моделювання, анімація, візуалізація та обробка зображень.

Програма архітектури була розроблена відповідно до вимог Європейської Комісії та акредитована Evaluation Committee of Private Universities Республіки Кіпр.

Програма архітектури в Університеті Нікосії складається з 5 основних розділів: проектування, технологія архітектури та навколишнє середовище, історія архітектури та теорія, архітектурні зв'язки, архітектурний менеджмент і практика.

Під час навчання студенти оволодіють вмінням створювати архітектурні проекти, що відповідають як естетичним, так і технічним вимогам; оволодіють образотворчим мистецтвом, що впливає на якість архітектурного проектування; вивчать історію і теорію архітектури. Також вони познайомляться з проектуванням міського дизайну, навчаться оцінювати взаємозв'язок між суспільством, спорудами та навколишнім середовищем.

Більш детальну інформацію про програму в галузі архітектури можна дізнатися на сайті Університету Нікосії.

Більше про навчання на Кіпрі>>>

Освіта.ua
06.12.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!