Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання на Кіпрі Презентації University of Nicosia (Кіпр) у Києві
Презентації University of Nicosia (Кіпр) у Києві

В рамках виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться з 17 по 19 листопада в Києві, University of Nicosia (Кіпр) представить свої програми та проведе презентації

Презентації University of Nicosia (Кіпр) у Києві

University of Nicosia є найбільшим і найреспектабельнішим Університетом на Кіпрі. У ньому навчаються більше 5000 студентів з 60 країн світу.

University of Nicosia пропонує 27 програм на здобуття ступеня бакалавра та 4 програми магістатури. Диплом, який отримують студенти після закінчення університету, є дипломом європейського зразка і має міжнародне визнання.

Навчання в університеті відбувається англійською мовою, при цьому сертифікати IELTS/TOEFL не є обов'язковими при вступі: всі студенти складають внутрішній тест, який і визначає, скільки занять англійської мови необхідно відвідати студенту в рамках основної програми.

University of Nicosia дотримується американської системи викладання, тому кожен студент займається за індивідуальним графіком. Ця система зарекомендувала себе як найбільш лояльна до студента і дозволяє без шкоди поєднувати тимчасове працевлаштування з навчанням.

University of Nicosia надає для всіх студентів з України значні знижки на перший рік навчання, з можливістю отримання академічних грантів надалі.

Детальніше про програми навчання University of Nicosia ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Також, в рамках виставки, відбудуться презентації University of Nicosia, які проведе директор Представництва університету в Україні Наталія Фоміна.

Презентації відбудуться у Медіа-центрі на другому поверсі виставки: 17 листопада з 15:30 до 16:00, 18 листопада з 15:30 до 16:00 та 19 листопада з 13:30 до 14:00.

Більше про навчання на Кіпрі>>>

Освіта.ua
31.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!