Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання на Кіпрі Отримайте диплом магістра на Кіпрі
Отримайте диплом магістра на Кіпрі

Університет Нікосії, розташований в столиці Республіки Кіпр, пропонує отримати магістерський диплом за 1-2 роки

Отримайте диплом магістра на Кіпрі

Усе більше студентів замислюються над можливістю отримати диплом магістра в інших країнах. Це, безумовно, є правильним рішенням, і на те є кілька причин.

Отримати міжнародний диплом означає підвищити власну конкурентоспроможність на сучасному ринку праці. Це також допоможе завести корисні знайомства.

Усі ці можливості пропонує для своїх студентів Університет Нікосії, розташований в столиці Республіки Кіпр.

Диплом Університету Нікосії визнається всіма європейськими країнами, а також у США.

Викладання в університеті ведеться англійською мовою. При цьому університет не вимагає сертифікати IELTS/TOEFL через те, що всі студенти безкоштовно здають внутрішній тест. Залежно від його результатів, до основної програми студента додають години з англійської мови, якщо це необхідно.

Університет дотримується американської системи навчання, що надає студенту більше свободи щодо планування свого часу. Наприклад, можна вибрати, коли саме студент бажає навчатися: у першій половині дня або в другій. Ця система популярна серед працюючих студентів.

Кіпр - одна з небагатьох європейських країн, де студенти можуть без відриву від навчання влаштуватися на роботу, при цьому середня зарплата складе 800-1000 євро, що допоможе оплатити і навчання, і проживання.

Університет пропонує ряд магістерських програм: МВА, MA in International Relations, MA in Media and Communications тощо. Будь-яка з магістерських програм в Університеті Нікосії обійдеться в 9 000-10 000 євро за весь термін навчання (2 роки).

Слід також зазначити, що Кіпр зберігає 1 місце в Європі за рівнем безпеки життя.

З усіх питань, що стосуються вступу до університету, звертайтеся до офіційного представника вузу в Україні Наталії Фоміної за телефоном (048) 726-24-02, (067) 642-67-42, або електронною поштою: fomina.n@unic.ac.cy.

Ознайомитися детальніше з програмами Університету Нікосії ви можете також на презентації в Одесі, яка пройде 15 жовтня.

Більше про навчання на Кіпрі>>>

Освіта.ua
09.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!