Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання на Кіпрі Презентація Університету Нікосії (Кіпр) в Одесі
Презентація Університету Нікосії (Кіпр) в Одесі

15 жовтня директор Представництва Університету Нікосії в Україні проведе презентацію програм вузу в Одесі

Презентація Університету Нікосії (Кіпр) в Одесі

Університет Нікосії знаходиться в столиці Кіпру. Випускники Університету отримують диплом європейського зразка, який високо котирується на території Європейського Союзу.

В Університеті Нікосії (як і у всій республіці Кіпр) запроваджено європейську багатоступеневу модель освіти, відповідно до якої програми розділені на ступені й розподіляються на бакалавріат, магістратуру та докторантуру. Діє програма подвійного диплома.

Університет бере активну участь в європейських та місцевих науково-дослідних проектах в якості партнера та координуючої установи, особлива увага приділяється проведенню кампаній з охорони навколишнього середовища.

На зустрічі, яка відбудеться в Одесі, всі бажаючі можуть поставити питання, пов'язані з навчанням на Кіпрі, подивитися відео-презентацію Університету, почути докладну розповідь про всі програми навчання, вартість і знижки для студентів з України на 2011/2012 навчальний рік. Відвідувачі також зможуть отримати особисту консультацію.

Презентація відбудеться 15 жовтня о 15:00, в конференц-залі Грецького Фонду Культури за адресою: м. Одеса, провулок Червоний, 20.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (048) 726-24-02, (067) 642-67-42.

Більше про Університет Нікосії - за посиланням http://www.international.unic.ac.cy/

Освіта.ua
09.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!