Студентів 3 курсу запрошують на стажування Mitacs у Канаді

Стажування студентів триватиме 12 тижнів у одному з канадських університетів

Студентів 3 курсу запрошують на стажування Mitacs у Канаді

Стартував набір на науково-дослідницьке стажування Mitacs Globalink Research Internship для студентів 3 курсу бакалаврату денної форми навчання українських університетів.

Програма включає зарахування на період стажування до канадського університету та покриває роботу над спільним проєктом з професором канадського університету, переліт між країнами, стипендію на житло та харчування та медичне страхування.

Також учасники проєкту отримають підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету, можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку та сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research Internship.

Стажування триватиме 12 тижнів у одному з канадських університетів.

Для участі у програмі Globalink Research Internship студентам необхідно заповнити онлайн-заявку на участь у програмі та підготувати СV з описом наукових інтересів.

Також потрібно отримати лист-рекомендацію від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів та виписку з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).

Потенційним кандидатам не потрібно складати екзамен з англійської чи французької мови. Рівень володіння мовою визначається професором з Канади під час Skype-інтерв’ю.

Прийом заявок триватиме до 22 вересня 2022 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
22.08.2022