Канада пропонує для українців стипендію у розмірі 1000$

Канадська освіта надає іноземному студенту можливість відкрити для себе нові горизонти в побудові кар'єри

Канада пропонує для українців стипендію у розмірі 1000$

Останнім часом популярність навчання за кордоном стрімко набирає обертів. Багато випускників українських шкіл обирають для навчання Канаду.

Щорічно до країни приїжджає величезна кількість не тільки туристів, але і майбутніх студентів з різних країн. Адже саме канадська освіта є однією з кращих в світі, адже тут готують прекрасних фахівців своєї справи. Якщо ви тільки вирішили навчатися у Канаді, вам слід звернутися за консультацією до спеціаліста, який зможе зорієнтувати вас, допомогти обрати навчальний заклад та програму навчання.

Вступ до канадського університету - це нелегкий процес. Тут слід акцентувати увагу не тільки на вимогах до абітурієнтів та на особливостях отримання студентської візи, а і на процесі підготовки, який компанія «Intellect Guide» рекомендує розпочинати за рік до вступу. Наприклад, якщо ви навчаєтесь у 10 класі і плануєте вступити до університету Канади, вже зараз слід розпочинати процес підготовки.

Канадська освіта надає іноземному студенту можливість відкрити для себе нові горизонти в побудові кар'єри, чудові можливості для отримання безцінних знань та досвіду.

Варто відзначити, що Канада пропонує лише платні програми навчання, як для іноземних, так і для місцевих студентів. Але є заклади, які надають часткове фінансування освіти за рахунок стипендіальних програм. Одним з таких є Lambton college.

Щорічно сотні випускників з усього світу претендують на місце в цьому навчальному закладі, а Lambton College, у свою чергу, завжди підтримує талановитих студентів і готовий заохочувати їх. Тому спільно з компанією «Intellect Guide», коледж пропонує стипендіальні програми.

Починаючи з прийому на зиму 2020 року, кандидати, які демонструють гарне володіння англійською мовою і академічну успішність, мають право на отримання стипендії в розмірі 1000 канадських доларів!

Як пройти відбір?

  • Вступити до Lambton College на академічну програму тривалістю два роки або довше.
  • Продемонструвати своє володіння англійською мовою, представивши один з наступних тестових балів, виконаних за останні два роки: академічний IELTS 7,0 мінімум; TOEFL iBT з мінімальним загальним балом 94.
  • Підтримувати мінімальний сукупний середній бал 3,0 протягом перших двох семестрів академічного навчання.

Освітня програма Lambton College базується на тому, що випускник коледжу повинен отримати якісну освіту і обов'язково запрошення на роботу. Працевлаштування після закінчення коледжу відбувається за наступною схемою.

Студентам дається відкритий дозвіл на роботу в Канаді на термін, який можна порівняти з терміном навчання, але не більше 3 років. Наприклад, якщо ви навчаєтесь у коледжі протягом 2 років, то вам надається відкритий дозвіл на роботу терміном на 2 роки.

Щоб дізнатися, як вступити до університету Канади для студентів з України, ви можете звернутися до офіційного представника навчальних закладів в Україні, освітньої компанії «Intellect Guide». Спеціалісти компанії зможуть надати додаткову інформацію, оцінити ваш академічний рівень та підготувати до співбесіди з університетом.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
01.07.2019