Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Канаді Освіта в Канаді доступніша, ніж ви думаєте
Освіта в Канаді доступніша, ніж ви думаєте
На правах реклами

Якісна вища освіта в канадських коледжах стане відмінною інвестицією в майбутнє вашої дитини

Освіта в Канаді доступніша, ніж ви думаєте

Останнім часом все більше абітурієнтів при виборі навчального закладу звертають свою увагу на університети та коледжі Канади. Причинами зростаючого інтересу до навчальних закладів цієї країни є те, що канадські дипломи визнаються в усьому світі, а вартість навчання тут значно нижча, ніж в США чи Великій Британії.

Вибір навчальних закладів великий та різноманітний, але сьогодні мова піде про Durham College, який був заснований в 1967 році, і посідає на даний момент 1-е місце в рейтингу GTA (Greater Toronto Area) за рівнем зайнятості своїх випускників. Коефіцієнт задоволеності роботодавців випускниками Durham College становить понад 93%.

Durham College розташований в місті Ошава, яке знаходиться в 40 хвилинах їзди від Торонто. Тут розмістили свої офіси такі великі компанії як General Motors, Ontario Power Generation і Ontario Ministry of Finance.

Коледж має дві резиденції в Ошаві та Уітбі, які можуть розмістити понад 1300 студентів, що, в свою чергу, дозволить швидше знайти нових друзів і прискорити процес адаптації.

Коледж пропонує понад 140 програм з технічних і гуманітарних дисциплін, які дозволяють студентам розвивати навички, необхідні для задоволення потреб сучасного ринку праці. Основні напрямки: бізнес, ділове адміністрування, ресторанний бізнес, туризм, IT, журналістика, маркетинг, мистецтво, право тощо.

Вартість навчання складає від 13000 CAD в рік.

Старт навчання: вересень, січень

Подача документів на зимовий семестр триває до 01.02.2019 року, на літній – до 01.05.2019 року.

Більш докладно про Durham College можна дізнатися за телефоном (067) 466-44-74 або на сайті Albion Education.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
28.12.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!