Канада: як вступити до університету без іспитів
PR

Оберіть навчальний план та вступайте до канадського коледжу або університету без іспитів

Канада: як вступити до університету без іспитів

Вступ до вишу без іспитів – мрія кожного абітурієнта. Насправді, вступ до канадських вишів без іспитів – це поширена практика, просто про це мало кому відомо. Однак сотні українських студентів щорічно від’їжджають на навчання до Канади, не складаючи будь-яких іспитів.

Як можна вступити до канадського університету без іспитів?

Система освіти в Канаді докорінно відрізняється від системи освіти в Україні. Канадські університети набирають кандидатів на основі випускних балів, вказаних в атестаті. Необхідно підкреслити, що результати українського ЗНО для канадської приймальної комісії не мають ніякої ваги і не беруться до уваги. Абітурієнтам, які провалили  іспити ЗНО, не варто перейматися, вони завжди можуть отримати вищу освіту в Канаді, незалежно від отриманих балів.

Окрім атестата, кандидату необхідно пред’явити свідоцтво про високий рівень володіння англійською мовою, оскільки саме знання мови є основним вступним критерієм будь-якого канадського вишу. Як правило, саме з іспитом з англійської мови у більшості кандидатів виникають труднощі. Навіть ті студенти, що вільно володіють англійською мовою, часто не в змозі скласти хитромудрі міжнародні іспити IELTS або TOEFL, і через незнання про альтернативні можливості вступу відкладають свої мрії про якісну освіту і високооплачувану роботу в Канаді.

Мало кому відомо про існування спеціальних програм підготовки, так званих University Pathway, котрі дають право кандидатам пройти короткий навчальний курс і вступити до канадського університету чи коледжу без складання будь-яких іспитів. Більшість канадських вишів визнають такі програми в якості підтвердження необхідного рівня англійської мови і звільняють таких кандидатів від складання міжнародних іспитів IELTS або TOEFL.

Які переваги вступу через програми підготовки?

Тривалість навчання на програмі підготовки University Pathway залежить від рівня знання англійської кандидата на момент подання заяви і складає, як правило, від 8 до 24 тижнів. За цей період студенти:

  • ефективно і швидко підвищують свій рівень володіння англійською мовою завдяки перебуванню у мовному середовищі 24/7;
  • отримують корисні навички для майбутнього успішного навчання в університеті: ведення наукової діяльності, написання статей та доповідей, проведення презентацій;
  • встигають адаптуватися до умов проживання в новій країні і знайти друзів.

Завдяки такому короткому вступному курсу студенти гарантовано вступають до обраного університету, а також уникають психологічного навантаження і легко включаються в навчальний процес одразу після завершення програми підготовки. Отримані академічні навички дозволяють їм успішно скласти першу екзаменаційну сесію і в майбутньому отримувати більш високі бали на відміну від тих студентів що вступили без підготовки на основі результатів іспитів IELTS/TOEFL, отриманих в Україні.

Як правильно обрати програму підготовки в Канаді?

На жаль, на дане питання  не існує єдиного «правильного» рецепту для всіх, тут без рекомендації фахівця не обійтися. В Канаді програми підготовки University Pathway проводять лише окремі спеціалізовані школи в різних містах, з різною інтенсивністю навчання і з різними можливостями для подальшого вступу до канадських вишів. Кожна дитина унікальна, у всіх різні преференції і вимоги. Школа, в якій буде комфортно навчатися одній дитині, не обов’язково підійде для досягнення академічних цілей іншої.

Розібратися в усіх нюансах вибору школи і процесу вступу до канадського вишу Ви можете з допомогою фахівців компанії «Старт Плюс». Спеціальний експерт компанії з освіти в Канаді, Анна Уразова, отримала освіту в провідному інституті країни, BCIT, і наразі проживає і працює в Ванкувері.

Переваги навчання в Канаді з компанією «Старт Плюс»:

  • вступ без іспитів і економія на вартості навчання;
  • реальна підтримка студентів 24/7: коли робочий день в Україні добігає кінця, робочий день у Ванкувері тільки починається. Швидка допомога з будь-яких питань гарантована;
  • корисні рекомендації з власного досвіду канадського експерта компанії «Старт Плюс», а також тисячі студентів, що вже успішно навчаються і працюють в Канаді;
  • дієві поради щодо працевлаштування в Канаді під час навчання: експертний аналіз резюме, підготовка до першої співбесіди і багато іншого.

Якщо Вам цікаво дізнатися все про навчання і працевлаштування в Канаді з перших рук, звертайтесь у компанію «Старт Плюс». Багаторічний досвід роботи фахівців компанії дозволить Вам вибрати правильний навчальний план для досягнення Ваших кар’єрних цілей та вступити в канадський коледж або університет вже в цьому навчальному році, і головне - без іспитів!

Отримати консультацію фахівця в компанії «Старт Плюс» можна абсолютно безкоштовно.

Телефони для консультацій: (044) 580-31-26, (097) 954-80-19.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
04.12.2018