Гарантована стипендія до коледжу в Канаді
PR

Компанія Anyway пропонує вигідні варіанти стипендіальних програм для українських абітурієнтів

Гарантована стипендія до коледжу в Канаді

Для навчання в Канаді є сотні причин і стільки ж можливостей. 95% іноземних студентів рекомендують цю країну для здобуття вищої освіти. Вартість навчання в канадських вишах доступна, якщо порівнювати із США або Британією. До того ж можна розглядати стипендіальні програми, які покриють витрати частково або повністю.

Канада має потребу в талановитих студентах, які добре знають англійську й можуть похизуватися високою успішністю. Важлива й мотивація студента, його готовність брати активну участь у різних університетських проектах.

Кожен престижний виш у Канаді має свою стипендіальну програму. Компанія Anyway аналізує найвигідніші варіанти для українських абітурієнтів.

Conestoga College

Цей державний коледж має відмінну репутацію й забезпечує освіту на найвищому рівні більш ніж 6600 студентам денного відділення. З кожним роком тут навчається все більше іноземних студентів із понад 30 країн.

Вісім факультетів надають навчання в усіх напрямах — бізнес, програмування, інженерія, технології, філологія, гуманітарні науки, медіа та дизайн тощо. Більшість програм включають у себе оплачувані стажування у відомих компаніях.

За статистикою, середній розмір покриття витрат на навчання в Канаді — 25–50%, дуже рідко — 100%. На стипендії від $1000 до $2500 можуть претендувати випускники шкіл із відмінними результатами в навчанні. Підготовку документів слід починати орієнтовно за 12 місяців до вступу.

Fanshawe College

Коледж знаходиться в місті Лондон недалеко від Торонто. Місцезнаходження дуже вдале, оскільки проживання та харчування тут обійдеться в рази дешевше, ніж у Торонто. Усього в Fanshawe College навчається 43 000 осіб за такими напрямами: готельно-туристичний бізнес, IT, мода, дизайн, право, кулінарія, бізнес, машинобудівництво, авіаінженерія, медицина й багато інших.

Коледж пропонує стипендії для іноземних студентів — від 1000 до 2000 канадських доларів на рік за високий рівень володіння англійською мовою (IELTS не менше 7.0). Для отримання стипендії рекомендується подавати документи до вишу якомога раніше.

Niagara College

Цей коледж — визнаний лідер в галузі навчання туризму, готельної справи, виноробства та кулінарного мистецтва. Він є одним із престижних і відомих державних коледжів Канади. Тут навчається майже 10 000 осіб, 10% з яких — іноземці.

Абітурієнти можуть вибирати з понад сотні програм. Найбільш популярні програми готельно-туристичного бізнесу. І не дивно, адже зовсім поруч з Niagara College знаходиться однойменний водоспад. Крім цього, коледж пропонує програми у сфері розробки комп’ютерних ігор, бізнес-адміністрування, інженерії, освіти, медицини та інші.

Великий плюс цього коледжу — доступна вартість навчання. Водночас Niagara College дає стипендії до 2000 канадських доларів на рік за гарну успішність.

Як отримати стипендію в Канаді?

Без допомоги експертів розібратися у всіх особливостях вступу складно. Компанія Anyway спеціалізується на вищій освіті за кордоном і надає професійні послуги із зарахування до вищих навчальних закладів за кордоном, включно з ТОП-100 вишів світу.

Для організації вашого вступу залишайте заявку на сайті Anyway або телефонуйте за телефонами: (093) 593-59-93; (098) 593-59-93.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
10.10.2017