Найкращі університети Канади 2017 року

ТОР-5 кращих університетів Канади на підставі Times Higher Education World University Rankings

Найкращі університети Канади 2017 року

У Канаді розташовані 26 університетів, які, за даними всесвітнього рейтингу університетів World University Rankings 2016-2017 британського видання Times Higher Education, вважаються кращими у світі. Вісім з них увійшли в топ-200 рейтингу і пропонують безліч можливостей для отримання освіти світового класу.

У порівнянні зі Сполученими Штатами Канада може запропонувати менш дорогі варіанти навчання, більш простий процес вступу і більше можливостей для того, щоб залишитися в країні на постійне проживання.

Два провідних університети Канади - університет Торонто і університет Британської Колумбії отримали в рейтингу особливо високі оцінки за дослідницьку роботу. Це означає, що ці ВНЗ відрізняються високоякісною науково-дослідницькою діяльністю, яка користується визнанням у всьому світі.

Університет Британської Колумбії посідає 36-ю позицію у Всесвітньому рейтингу університетів з часткою іноземних студентів 25%, такий же, як і в Монреальському університеті, який посідає 103-е місце в світовому рейтингу.

Багато університетів Канади добре відомі своєю інтернаціоналізацією завдяки тому, що навчають велику кількість іноземних студентів, наймають викладачів з різних країн, а також сприяють міжнародному співробітництву. Це означає, що ви не будете відчувати себе чужаком на кампусі, де панує дух космополітизму.

За даними Доповіді щодо іноземних студентів канадського Бюро міжнародної освіти CBIE (Canadian Bureau for International Education), більше 90% опитаних студентів були задоволені або дуже задоволені своїм навчанням в Канаді, а 95% рекомендували б Канаду в якості країни для отримання освіти.

Топ 5 університетів Канади

1. Університет Торонто. Спочатку керований англіканської церквою, університет Торонто став першим вищим навчальним закладом, заснованим в колонії «Верхньої Канади» і структурований, як і престижні колегіальні університети Великобританії, тобто складається з 12-ти коледжів, які мають різні історії і особливості.

Історія університету Торонто пам'ятає безліч новаторських досягнень різних часів, в тому числі перше академічне видавництво Канади, перший в країні факультет лісогосподарських наук, а також і те, що університет став першим вишем в країні, розмір фонду пожертвувань якого перевищив мільярд канадських доларів.

В університеті беруть початок впливові наукові руху, такі як Школа літературознавства і комунікаційної теорії Торонто, теорія NP-повних задач в області комп'ютерних наук, а також дослідження в галузі лікування стовбуровими клітинами.

Університетське містечко, розташоване в центрі Торонто, складається з декількох історичних будівель і дворів, які не залишать байдужими європейців, які скептично ставляться до архітектури Північної Америки.

Університет пропонує понад 700 програм бакалаврату та 200 програм для здобуття наукових ступенів, а також є одним з кращих в світі в галузі медицини.

Виш навчає більше 60 000 студентів стаціонару, з часткою іноземних студентів 15%.

Серед відомих випускників університету Торонто п'ять канадських прем'єр-міністрів, а також письменники Майкл Ондатже і Маргарет Етвуд. Університет тим чи іншим чином пов'язаний з 10 лауреатами Нобелівської премії.

2. Університет Британської Колумбії. Найстаріший вуз провінції, університет Британської Колумбії- один з найбільш конкурентоспроможних у Канаді. Він має два кампуси - в Ванкувері і в Келоуні. Головне університетське містечко в Ванкувері знаходиться поруч з пляжами з видом на Береговий хребет. На території кампусу розташований цілий ряд ботанічних і меморіальних садів, а також знаменитий Центр виконавського мистецтва.

Університет Британської Колумбії пропонує ряд стипендій для студентів, в тому числі і стипендію Donald A. Wehrung International Award Student для кандидатів з країн з військовими конфліктами.

З університетом пов'язане сім Нобелівських лауреатів, 69 стипендіатів стипендії Родса (міжнародна стипендія для навчання в Оксфордському університеті) і 65 олімпійських медалістів.

В університеті Британської Колумбії розташована національна лабораторії частинок і ядерної фізики TRIUMF, в якій знаходиться найбільший в світі циклотрон (прискорювач частинок).

Навчання і дослідження проводяться на 12-ти факультетах в університетському містечку в Ванкувері і ще 7 факультетах на кампусі в Келоуні. Університет Британської Колумбії пропонує спеціальну спільну програму бакалаврату з вищим навчальним закладом в Парижі Sciences Po.

У цілому в університеті навчається понад 50 000 студентів стаціонару, чверть з яких - іноземні.

В університеті Британської Колумбії отримали освіту три канадських прем'єр-міністри, в тому числі і нинішній прем'єр-міністр Джастін Трюдо.

3. Університет Макгілла. Університет МакГілла є єдиною канадською установою, представленою на Форумі лідерів світових університетів Всесвітнього економічного форуму, який включає в себе керівників 26-ти провідних університетів світу.

Університет був заснований в 1821 році, і його головний кампус знаходиться біля підніжжя гори Мон-Руаяль в центрі Монреаля. Більшість університетських будівель розташовані в університетському містечку паркового типу, де живуть багато першокурсників.

Старі будівлі були зведені з використанням місцевого сірого вапняку, що створило вражаючу естетику університетського містечка. Це дозволило йому увійти до списку 17-ти найкрасивіших кампусів у світі.

У 1829 році в університеті Макгілла був заснований перший в країні факультет медицини, що до сих пір позначається на високих позиціях вишу в світових рейтингах за клінічними предметами.

Університет пропонує понад 300 різних профільних предметів понад 40 000 студентів зі 150 країн світу і вважається в Канаді вишем з одним з найвищих рівнів інтернаціональності.

Співак і автор пісень Леонард Коен і актор Вільям Шатнер є випускниками університету Макгілла. Крім того, в університеті стверджують, що серед його студентів більше стипендіатів Родса, ніж в будь-якому іншому канадському університеті.

Для вступу студентам потрібно набрати найвищий середній бал серед усіх університетів країни.

4. Монреальський університет. Будучи єдиним франкомовним університетом в першій п'ятірці, Монреальський університет є другим за величиною університетом в країні з точки зору чисельності студентів. У ньому навчається понад 50 000 студентів, чверть з яких - іноземці.

Головний кампус університету розташований на схилі гори Мон-Руаяль. Місцева вежа, яка давно стала визначною пам'яткою, була побудована в XX столітті в стилі ар-деко.

74% студентів навчаються для отримання диплома бакалавра. У Студентському союзі представлені як студенти бакалаврату, так і здобувачі наукового ступеня і, крім того, в університеті є три братства і жіночих клуби, афілійованих із Студентським союзом.

Заняття спортом є популярним видом відпочинку в університеті. Студенти виступають в командах під назвою Carabins і беруть участь в змаганнях з бадмінтону, футболу та хокею, а також інших видів спорту.

Багато відомих бізнес-лідерів є випускниками університету Монреаля, в тому числі і головний виконавчий директор корпорації United Technologies. Інші випускники відзначені за свій внесок в наукові дослідження в галузі інновацій в ядерній енергетиці, зорового сприйняття і квантової криптографії.

Десять прем'єр-міністрів провінції Квебек є випускниками університету, на додаток до багатьох інших урядовців, які здобули освіту в Монреальському університеті.

5. Альбертський університет. Альбертський університет, що складається з чотирьох кампусів в Едмонтоні, а також ряду об'єктів в інших місцях, значно впливає на регіон з часу свого заснування в 1908 році.

З економічної точки зору університет генерує 12,3 млрд. канадських доларів на рік для економіки Альберти, що становить 5% від її валового внутрішнього продукту.

Зараз в університеті навчається трохи менше 40 000 студентів з майже 150-ти країн світу.

Розміри груп варіюються від 10 до 40 студентів.

Школа громадської охорони здоров'я є першим в Канаді спеціалізованим факультетом з профілактики хвороб, а факультет досліджень корінних народів є єдиним у всій країні.

Ще однією спеціалізацією університету є навчання і дослідження в області палеонтології, оскільки його викладачі мають унікальні знаннями в цій області, що також представлена онлайн-курсами.

Університет має величезні музейні та бібліотечні колекції, розмір яких становить понад 17 мільйонів об'єктів і 12 мільйонів бібліотечних примірників.

Багато громадських діячів Канади є випускниками Альбертського університету, в тому числі прем'єр-міністр Джо Кларк і Нобелівський лауреат фізик Річард Е. Тейлор.

Кращі університети Канади 2017 року

Університет

Місце у рейтингу - 2017 серед вузів Канади

Місце в рейтингу - 2017 серед вузів світу

University of Toronto

1

22

University of British Columbia

2

36

McGill University

3

42

University of Montreal

4

103

University of Alberta

5

107

McMaster University

6

113

University of Waterloo

7

173

University of Calgary

8

195

Queen’s University

9

201-250

Simon Fraser University

9

201-250

University of Western Ontario

9

201-250

Dalhousie University

12

251-300

Laval University

12

251-300

University of Ottawa

12

251-300

University of Victoria

15

301-350

York University

15

301-350

University of Guelph

17

351-400

University of Manitoba

18

401-500

Université du Québec à Montréal

18

401-500

University of Saskatchewan

18

401-500

Carleton University

21

501-600

Concordia University

21

501-600

Memorial University of Newfoundland

21

501-600

University of Regina

21

501-600

Université de Sherbrooke

21

501-600

University of Windsor

26

601-800

Освіта.ua
28.02.2017