Топ-10 вузів Канади для отримання професії педагога

Рейтинг вузів Канади, що пропонують отримання професії педагога, складений виданням Maclean's

Топ-10 вузів Канади для отримання професії педагога

Канадське видання Maclean's, засноване в 1905 році, опублікувало рейтинг найкращих університетів Канади в 10-ти галузях освіти, включаючи педагогіку. Використовуючи точні дані, надані академічною видавничою компанією Elsevier, а також дані власного опитування представників освіти і науки, видання визначило, де найкраще здобувати освіту, щоб досягти вершин в педагогіці.

10. Монреальський Університет

Монреальський Університет дуже престижний, його вплив на суспільство провінції Квебек можна оцінити, звернувши увагу на значний список видатних випускників цього вузу. Кінорежисер Дені Аркан і колишній прем'єр-міністр П'єр Трюдо ходили по його коридорах, також як і 12 прем'єр-міністрів провінції Квебек, які закінчили цей університет або одну з його шкіл.

9. Університет Калгарі

Університет Калгарі - молодий вищий навчальний заклад, розташований в динамічному місті - енергетичній столиці країни.

«Ми досягаємо високих стандартів, яких прагнемо, оскільки наближаємося до нашої мети увійти до п'ятірки кращих дослідницьких установ в країні», - говорить президент Університету Елізабет Кеннон.

8. Університет Вікторії

Не багато із кампусів розташовані в 10 хвилинах ходьби від пляжу на березі океану, в оточенні гір і лісів, так як Університет Вікторії, який має зелену територію, куди студенти можуть виходити вже на початку березня, для того щоб почитати і позасмагати.

7. Університет Саймона Фрейзера

З моменту відкриття першого кампусу в Барнабі 50 років тому, Університет Саймона Фрейзера розширився за рахунок кампусів в центрі Ванкувера, а також у швидко зростаючому передмісті Суррей. Всі три кампуси налагодили міцні зв'язки з місцевими громадами, що сприятливо позначається на працевлаштуванні.

6. Університет Оттави

Університет Оттави - це багатогранний двомовний університет, який пропонує 250 програм бакалаврату і 200 програм для здобуття наукових ступенів на 10-ти факультетах. Студенти можуть вивчати широкий спектр дисциплін, починаючи від образотворчого мистецтва до точних наук французькою, англійською або обома мовами. Університет має потужну програму оплачуваної практики, в якій бере участь 95% студентів.

5. Університет Квінз

Університет Квінз є центром наукових досліджень на березі озера Онтаріо поблизу гирла річки Святого Лаврентія. Кампус складається із чарівних будівель з вапняку в стилі романського відродження і нео-готичному стилі, яким понад 100 років.

4. Університет МакГілла

Університет МакГілла привертає яскравих студентів з усього світу. «Ступінь МакГілла зараз високо цінується, тому що репутація цього університету дуже сильна в усьому світі», - говорить керівник вузу Сюзанн Фортір. Університет відзначився найбільшою кількістю стипендіатів Родса - міжнародної стипендії для навчання в Оксфордському університеті, і випускників - нобелівських лауреатів серед канадських вузів.

3. Альбертський університет

Альбертський університет, який займається інтенсивними дослідженнями, пропонує більше 200 програм бакалаврату і 170 програм для здобуття наукового ступеня. Розташований на південь від Будинку Легіслатури Альберти в улюбленому місці зустрічей і шопінгу едмонтонців, головний кампус складається із зеленої території, оточеної новими будівлями зі скла та сталі, в яких вивчають інженерну справа, науку і медицину.

2. Університет Британської Колумбії

Студентів буде переповнювати почуття причетності до такого великого вузу як Університет Британської Колумбії з його обширним кампусом в Пойнт Грей, а також високою міжнародною репутацією наукових досліджень і випускників програм. Університет постійно спрямовує свої зусилля на те, щоб створити більш затишне середовище навчання, пропонуючи все більше орієнтованих на студентів навчальних просторів і залучаючи місцеві муніципалітети до партнерства.

1. Університет Торонто

Університет Торонто, в якому працюють 8000 викладачів, викладаються понад 700 програм бакалаврату та навчаються близько 83000 студентів на трьох кампусах, не має собі рівних. Старий кампус Сент-Джордж, розташований в центрі міста, з історичними кам'яними будівлями, в той час як нові кампуси Скарборо і Міссісауга розташовані в тихих передмістях. Аудиторії Університету Торонто пам'ятають дебати декількох майбутніх прем'єрів-міністрів країни і прем'єр-міністрів провінцій.

Методологія складання рейтингу грунтується на використанні п'яти показників: зваженого впливу цитування в даній області - 35%, відносної частки публікацій - 10%, відносної цитованості - 10%, репутації програм - 35%, а також дослідницької репутації - 10%.

Освіта.ua
08.02.2017