Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Канаді Топ-10 вузів Канади для отримання професії педагога
Топ-10 вузів Канади для отримання професії педагога

Рейтинг вузів Канади, що пропонують отримання професії педагога, складений виданням Maclean's

Топ-10 вузів Канади для отримання професії педагога

Канадське видання Maclean's, засноване в 1905 році, опублікувало рейтинг найкращих університетів Канади в 10-ти галузях освіти, включаючи педагогіку. Використовуючи точні дані, надані академічною видавничою компанією Elsevier, а також дані власного опитування представників освіти і науки, видання визначило, де найкраще здобувати освіту, щоб досягти вершин в педагогіці.

10. Монреальський Університет

Монреальський Університет дуже престижний, його вплив на суспільство провінції Квебек можна оцінити, звернувши увагу на значний список видатних випускників цього вузу. Кінорежисер Дені Аркан і колишній прем'єр-міністр П'єр Трюдо ходили по його коридорах, також як і 12 прем'єр-міністрів провінції Квебек, які закінчили цей університет або одну з його шкіл.

9. Університет Калгарі

Університет Калгарі - молодий вищий навчальний заклад, розташований в динамічному місті - енергетичній столиці країни.

«Ми досягаємо високих стандартів, яких прагнемо, оскільки наближаємося до нашої мети увійти до п'ятірки кращих дослідницьких установ в країні», - говорить президент Університету Елізабет Кеннон.

8. Університет Вікторії

Не багато із кампусів розташовані в 10 хвилинах ходьби від пляжу на березі океану, в оточенні гір і лісів, так як Університет Вікторії, який має зелену територію, куди студенти можуть виходити вже на початку березня, для того щоб почитати і позасмагати.

7. Університет Саймона Фрейзера

З моменту відкриття першого кампусу в Барнабі 50 років тому, Університет Саймона Фрейзера розширився за рахунок кампусів в центрі Ванкувера, а також у швидко зростаючому передмісті Суррей. Всі три кампуси налагодили міцні зв'язки з місцевими громадами, що сприятливо позначається на працевлаштуванні.

6. Університет Оттави

Університет Оттави - це багатогранний двомовний університет, який пропонує 250 програм бакалаврату і 200 програм для здобуття наукових ступенів на 10-ти факультетах. Студенти можуть вивчати широкий спектр дисциплін, починаючи від образотворчого мистецтва до точних наук французькою, англійською або обома мовами. Університет має потужну програму оплачуваної практики, в якій бере участь 95% студентів.

5. Університет Квінз

Університет Квінз є центром наукових досліджень на березі озера Онтаріо поблизу гирла річки Святого Лаврентія. Кампус складається із чарівних будівель з вапняку в стилі романського відродження і нео-готичному стилі, яким понад 100 років.

4. Університет МакГілла

Університет МакГілла привертає яскравих студентів з усього світу. «Ступінь МакГілла зараз високо цінується, тому що репутація цього університету дуже сильна в усьому світі», - говорить керівник вузу Сюзанн Фортір. Університет відзначився найбільшою кількістю стипендіатів Родса - міжнародної стипендії для навчання в Оксфордському університеті, і випускників - нобелівських лауреатів серед канадських вузів.

3. Альбертський університет

Альбертський університет, який займається інтенсивними дослідженнями, пропонує більше 200 програм бакалаврату і 170 програм для здобуття наукового ступеня. Розташований на південь від Будинку Легіслатури Альберти в улюбленому місці зустрічей і шопінгу едмонтонців, головний кампус складається із зеленої території, оточеної новими будівлями зі скла та сталі, в яких вивчають інженерну справа, науку і медицину.

2. Університет Британської Колумбії

Студентів буде переповнювати почуття причетності до такого великого вузу як Університет Британської Колумбії з його обширним кампусом в Пойнт Грей, а також високою міжнародною репутацією наукових досліджень і випускників програм. Університет постійно спрямовує свої зусилля на те, щоб створити більш затишне середовище навчання, пропонуючи все більше орієнтованих на студентів навчальних просторів і залучаючи місцеві муніципалітети до партнерства.

1. Університет Торонто

Університет Торонто, в якому працюють 8000 викладачів, викладаються понад 700 програм бакалаврату та навчаються близько 83000 студентів на трьох кампусах, не має собі рівних. Старий кампус Сент-Джордж, розташований в центрі міста, з історичними кам'яними будівлями, в той час як нові кампуси Скарборо і Міссісауга розташовані в тихих передмістях. Аудиторії Університету Торонто пам'ятають дебати декількох майбутніх прем'єрів-міністрів країни і прем'єр-міністрів провінцій.

Методологія складання рейтингу грунтується на використанні п'яти показників: зваженого впливу цитування в даній області - 35%, відносної частки публікацій - 10%, відносної цитованості - 10%, репутації програм - 35%, а також дослідницької репутації - 10%.

Освіта.ua
08.02.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!