Безкоштовний сервіс зарахування в канадські ВНЗ
PR

Онлайн-сервіс для вступу українських студентів у канадські ВНЗ на післядипломні програми

Безкоштовний сервіс зарахування в канадські ВНЗ

3 березня 2016 року компанія "EDUSTEPS" запустила онлайн-сервіс для українських студентів, за допомогою якого вони можуть вступити в канадські університети та коледжі на програми післядипломної підготовки (Post Graduate) й магістратури.

Цей сервіс призначений для тих, хто вже визначився з вибором країни й навчального закладу та дозволяє подати аплікації у провідні університети й коледжі Канади. Після реєстрації на сайті EDUSTEPS Apply Online кандидат заповнює анкету, прикріплює необхідні документи й вибирає навчальний заклад і програму навчання.

Заявку безкоштовно перевіряє консультант, дає поради про зміну документів, якщо це необхідно, і направляє її в університет або коледж. Рішення про зарахування студент отримує протягом 2–4-х тижнів.

Необхідність такого сервісу продиктована тим, що багато студентів приймають рішення вступати у вибраний ВНЗ самостійно. Але навіть у цьому випадку вони практично завжди потребують допомоги професійних консультантів, які могли б не тільки допомогти порадою, а і просто підтвердити те, що студент робить усе правильно.

У всіх студентів, які самостійно подають документи в канадські університети та коледжі, рано чи пізно виникають запитання з того чи іншого приводу й вони не можуть знайти додаткової підтримки в освітніх агентствах, оскільки не є їх клієнтами.

Ресурс EDUSTEPS Apply Online позбавляє аплікантів від необхідності фізично контактувати з освітнім агентством. Їм не треба витрачати час на пошук агентства, тривалі обговорення процесу й послідовності роботи, підписувати дорогі контракти. Все, що треба зробити, – це зареєструватись і виконати прості кроки, зазначені на сайті, які дають можливість нічого не упустити у процесі зарахування. Спілкування зі студентом відбувається на сайті в особистому кабінеті студента, в якому він може перевірити статус аплікаційної форми, додаткові рекомендації й подальші інструкції про зарахування та оформлення документів.

А оскільки заявка й документи абітурієнта безкоштовно перевіряються професіоналами агентства, такий формат подачі документів є гарантією того, що кандидат у повному обсязі виконає всі умови, необхідні для вступу в той чи інший навчальний заклад.

"Анкета не надсилається у ВНЗ до того часу, доки не буде доведена до належного вигляду, – розповідає директор освітнього онлайн-агентства "EDUSTEPS" Олеся Шахраюк. – Наприклад, апліканти часто забувають сплатити реєстраційний внесок або думають, що мотиваційного листа на піваркуша буде достатньо, забувають указати необхідні реквізити й багато іншого. Наш сервіс дає можливість уникнути подібних помилок і значно підвищити шанси на вступ. При цьому ми оцінюємо шанси на зарахування за кожною анкетою й доводимо їх до відома кандидатів».

Заповнювати анкету для зарахування у вибраний ВНЗ апліканти можуть у будь-який час, але не пізніше кінцевої дати прийому документів. EDUSTEPS рекомендує подавати документи як мінімум за три місяці до офіційної дати початку навчання.

Сервіс EDUSTEPS Apply Online також призначений для абітурієнтів, які ще тільки визначаються з навчальним закладом і хочуть зрозуміти процедуру зарахування в канадський ВНЗ. Таким абітурієнтам не треба додатково вивчати процедуру зарахування. Вони можуть зайти на сайт, ознайомитися з анкетою, основними документами, навчальними закладами й безкоштовно проконсультуватися із представниками агентства.

"Але перш за все ми подумали про кандидатів з невеликих міст, у яких немає можливості приїхати в агентство та проконсультуватись, – каже Олеся. – Усі необхідні дії вони можуть виконати самостійно онлайн і бути впевненими в тому, що кожний їх крок контролюється професіоналом".

На сайті EDUSTEPS Apply Online можна отримати як безкоштовні послуги, так і платні.

Якщо студент подає заявку через сайт самостійно, він не сплачує послуги агентства й отримує від його представників безкоштовну консультацію про те, як краще вибрати навчальний заклад і програму, як сформувати індивідуальний план навчання, які документи та в які строки подавати, скільки коштує програма, як довго розглядатимуться документи, а також про інші подібні питання.

У той же час платними можуть бути послуги з перекладу атестата на англійську мову, допомога при написанні мотиваційного листа, резюме, отриманні візи. Ці кроки студент може пройти як самостійно, так і скориставшись допомогою агентства. Але навіть якщо студент не скористався платною допомогою EDUSTEPS і в нього є свій переклад атестата та інші документи, він може завантажити їх і користуватися сервісом безкоштовно.

Сервіс EDUSTEPS Apply Online створений у партнерстві із провідними канадськими коледжами та університетами, що значно підвищує шанси аплікантів на успішний вступ. Безкоштовний пакет послуг надається за умови, що студент подає документи в один або кілька таких ВНЗ-партнерів EDUSTEPS, список яких є на сайті. Там наводиться офіційний опис кожного з ВНЗ-партнерів. Студент може прочитати про рейтинги навчального закладу, який його цікавить, про особливості навчання та запропонованих програм.

Усі навчальні заклади, запропоновані на сайті, мають досвід роботи зі студентами з України, неодноразово брали участь у виставках, заходах з рекрутингу студентів і добре відомі зацікавленій українській аудиторії.

Ідеться про такі відомі та престижні ВНЗ, як Douglas College, Mohawk College, Langara College, Seneca College, University of Winnipeg, Georgian College of Applied Arts & Technology, LaSalle College Vancouver, Capilano University, Algonquin College, Sheridan College, George Brown College, Thompson Rivers University, Canadian College, Fanshawe College, Royal Roads University, Centennial College, Niagara College, Conestoga College, University of Fraser Valley, Trent University, University of Manitoba, University of Toronto, Camosun College, Art Institute of Vancouver, Algoma University та Alexander College.

Список доступних коледжів та університетів постійно поповнюється, тому, швидше за все, кожний, хто бажає, зможе вибрати ВНЗ до душі та скористатись перевагами безкоштовного онлайн-сервісу.

Незважаючи на те що освіта в Канаді досить дорога, більшість студентів усе одно хочуть заощадити там, де це можливо, і тому такий безкоштовний пакет послуг із зарахування у вищий навчальний заклад дозволить заощадити більше коштів безпосередньо на саме навчання.

Крім того, студент може працювати над своєю аплікацією, не виходячи з дому, і в той же час гарантовано отримувати таку ж професійну допомогу, якщо б він прийшов в агентство, уклав контракт на обслуговування та все це робив, сидячи в офісі та спілкуючись із консультантами.

Отримати кваліфіковану допомогу в академічного консультанта EDUSTEPS при виборі університету або програми навчання всі бажаючі можуть на попередній безкоштовній консультації за телефоном: (044) 228-93-01, Viber: (099) 472-07-57, Skype: EduSteps, електронна пошта: info.EduSteps@gmail.com, а також за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська, 44, оф. 18.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ про сервіс

Освітня компанія EDUSTEPS запрошує випускників українських університетів, які зацікавлені в продовженні навчання в університетах і коледжах Канади, відвідати безкоштовний практичний семінар "Навчання в Канаді, як вступити на програми Post-Graduate". Семінар відбудеться 3 березня о 19-00 в столичному бізнес-центрі "Палладіум Сіті".

Докладніше про семінар

Освіта.ua
03.03.2016