ТОП-10 найбільш високооплачуваних спеціальностей в Канаді
PR

Відомий канадський журнал "Canadian Business" щорічно публікує рейтинг Canada's best jobs

ТОП-10 найбільш високооплачуваних спеціальностей в Канаді

Якщо ви плануєте здобувати вищу освіту в Канаді, то напевно задавалися питанням вибору належної спеціальності, яка була б затребуваною і максимально актуальною в цій країні, а головне - приносила б очікуваний прибуток.

У кожній країні, в залежності від рівня її економічного і промислового розвитку, чисельності та щільності населення, а також багатьох інших факторів, існує певний рівень затребуваності тієї чи іншої професії. Відповідно, розмір заробітних плат може також потрапляти в зовсім різні категорії, виходячи з потрібності фахівців на ринку праці.

Канада є високорозвиненою країною, з прогресуючою економікою, високим рівнем життя і досить високим рівнем зайнятості населення. Останній показник - рівень зайнятості - в Канаді зростає з кожним роком. Згідно з останніми статистичними даними, кількість працевлаштованих громадян у цій країні збільшилася на 176 тис. (+ 1%) у порівнянні з 2014 роком.

Такі хороші показники привертають все більше охочих здобути вищу освіту в Канаді і знайти гідну роботу в цій країні.

Як же правильно обрати майбутню професію?


Для того, щоб визначитися зі спеціальністю, потрібно враховувати кілька факторів, серед яких: затребуваність спеціальності, рівень заробітної плати, а також особисті симпатії до тієї чи іншої професії.

З останнім з факторів кожен, як правило, визначається самостійно, а ось по частині затребуваності і рівня оплати праці без допомоги і свіжих аналітичних даних не обійтися. Відомий канадський журнал "Canadian Business" щорічно публікує рейтинг Canada's best jobs, в який потрапляють найбільш затребувані і високооплачувані спеціальності в Канаді за минулий рік.

Беручи до уваги дані журналу (травень 2015), ми склали рейтинг ТОП 10 найперспективніших спеціальностей, на які слід орієнтуватися перед вступом до вишу. Крім того, ми зробили підбірку навчальних закладів у Канаді, які пропонують академічні програми за даними спеціальностями. Кваліфіковану допомогу в підборі університетів нам надала фахівець в сфері освіти за кордоном, директор освітньої агенції "Старт Плюс" Анна Уразова.

1. Менеджмент у сфері видобутку природних ресурсів


Середня зарплата за рік:
$ 79 - 108 тис.

Дана професія передбачає здійснення керівної діяльності в таких сферах, як гірська промисловість, видобуток нафти і газу, лісова промисловість, рибальство та ін. Менеджери в цих сферах мають широке коло обов'язків - забезпечення виробництва, контроль якості, безпека на виробництві тощо.

Університети:
Thompson Rivers University, Vancouver Island University.

2. Менеджмент у сфері охорони здоров'я та соціальних послуг


Середня зарплата за рік:
$ 100 тис.

Ця категорія охоплює фахівців у сфері охорони здоров'я, освіти, а також в області комунальних і соціальних послуг. Роботодавцем в цій сфері переважно виступає держава.

Університети: Vancouver Island University, University of Windsor, Conestoga College, Cape Breton University.

3. Менеджмент у сфері бізнесу

Середня зарплата за рік: $ 97 тис.

Тут найбільш затребувані фахівці з управлінської діяльності: виконавчі та фінансові директори фірм, що представляють, як правило приватний бізнес в таких сферах, як: телекомунікації, ІТ, фінанси, машинобудування і т.д.

Університети: Centennial College, College of New Caledonia, George Brown College, Niagara College, Seneca College.

4. Медсестринство

Середня зарплата за рік: $ 74 тис.

В цій сфері спостерігається найбільший ріст затребуваності за останні кілька років. Професія передбачає здійснення медичної практики в сфері догляду за хворими та літніми людьми. Медсестринство в Канаді вимагає ступеня бакалавра, що передбачає навчання протягом 4 років.

Університети: Thompson Rivers University, Niagara College, University of Windsor, Camosun College, Cape Breton University.

5. Комп'ютерні технології та програмування

Середня зарплата за рік: $ 85 - 94 тис.

Роботодавцями у цій сфері можуть виступати як приватні, так і державні компанії. Діяльність у цьому напрямку передбачає розробку програмного забезпечення, проектування, інтеграцію та розробку додатків і т.д.

Університети: Conestoga College, Niagara College, Seneca College, Humber College.

6. HR менеджмент

Середня зарплата за рік: $ 83 тис.

Сучасний менеджер по персоналу задіяний в безлічі різноманітних процесів в компанії: пошук відповідних спеціалістів, організація професійних тренінгів для персоналу, організація корпоративних заходів, формування та підтримка корпоративної культури, постійний контроль продуктивності робочої діяльності і досягнень співробітників і т.д. Попит на фахівців цієї сфери зростає в Канаді з кожним роком.

Університети: Columbia College, Conestoga College, George Brown College, University of Windsor.

7. Інженерні технології

Середня зарплата за рік: $ 72-79 тис.

Інженери в Канаді цінуються практично на будь-якому підприємстві, особливо у вузькоспеціалізованих галузях. Такі фахівці рухають вперед технологічний розвиток окремих провінцій і країни в цілому, тому й попит на професіоналів інженерної справи є завжди.

Університети: Columbia College, Conestoga College, George Brown College, University of Windsor.

8. Адміністрування у сфері фінансів

Середня зарплата за рік: $ 83 тис.

Роль фінансового менеджера може широко варіюватися залежно від масштабності підприємства. У великих компаніях, наприклад, під кожен сектор, пов'язаний з фінансами, підбирається окремий фахівець. Кожен з менеджерів відповідає за свою "ділянку": бухгалтерський облік і аудит, фінансове планування, ризик-менеджмент і т.д.

Університети: George Brown College, Humber College, College of New Caledonia.

9. Оператори комунальних мереж

Середня зарплата за рік: $ 84 тис.

Сфера комунального господарства потребує фахівців з дуже специфічним набором навичок. Як правило, це технічні фахівці, що здійснюють запуск і моніторинг електростанцій, великих промислових об'єктів.

Університети: University of Windsor, Thompson Rivers University, Cape Breton University.

10. Авіація та авіаційна електроніка

Середня зарплата за рік: $ 87 тис.

Дана галузь перебуває в постійному розвитку, тому й попит на фахівців цієї сфери є завжди. Згідно з останніми даними, найбільш затребуваними фахівцями в цій галузі є авіадиспетчери.

Університети:  Centennial College,  Seneca College.

Визначившись з майбутньою спеціальністю, перед вами стане чергове завдання - вибір навчального закладу в Канаді.

У цьому питанні вам зможуть допомогти фахівці освітньої агенції "Старт Плюс". Агенція "Старт Плюс" надає повний спектр послуг з організації поїздок за кордон з метою освіти, зокрема займається оформленням на навчання до вищих навчальних закладів Канади.

Отримати повну консультацію з вищої освіти в Канаді ви можете, зателефонувавши за номерами: (044) 580-31-26, 236-85-50.

Освітня агенція "Старт Плюс": Київ, пр-т Перемоги 25, оф.114, info@startplus.com.ua, www.startplus.com.ua.

Освіта.ua
28.09.2015