Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Канаді Поступити в канадський вуз можна за 1 гривню
Поступити в канадський вуз можна за 1 гривню
На правах реклами

Університети та коледжі Канади пропонують широкий вибір напрямів для українців

Поступити в канадський вуз можна за 1 гривню

З 14 по 22 квітня студенти, які планують почати або продовжити вищу освіту в Канаді, можуть заощадити 4950 грн при вступі. Міжнародне освітнє агентство DEC education проводить безпрецедентну акцію для вступників до канадських коледжів, університетів та підготовчих центрів.

За умовами акції послуги агентства з надання консультацій, підбору програми, реєстрації абітурієнта, комунікацій з вузом і вирішення супутніх питань (віза, організація проживання, бронювання авіаквитка та трансферу тощо) надаються за 1 грн.

Пропозицією можуть скористатися клієнти, які підпишуть договір про співпрацю до 22 квітня включно. Поступити на обрану програму навчання необхідно до кінця 2014 року.

Акція поширюється на 15 навчальних закладів – партнерів DEC education, які компанія регулярно рекомендує своїм клієнтам. Дані університети і коледжі пропонують широкий вибір прикладних і теоретичних спеціальностей на всіх освітньо-кваліфікаційних рівнях.

Обов'язкові стажування, розвинена галузева кооперація і лояльна імміграційна політика створюють привабливі можливості для подальшої кар'єри випускників.

Щоб подати заявку на участь в акції, достатньо зателефонувати за номером (044) 390-76-24.

Список навчальних закладів, для яких діє спеціальна знижка, а також докладні умови акції можна дізнатися на сайті DEC education.

Освіта.ua
14.04.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!