Поступити в канадський вуз можна за 1 гривню
PR

Університети та коледжі Канади пропонують широкий вибір напрямів для українців

Поступити в канадський вуз можна за 1 гривню

З 14 по 22 квітня студенти, які планують почати або продовжити вищу освіту в Канаді, можуть заощадити 4950 грн при вступі. Міжнародне освітнє агентство DEC education проводить безпрецедентну акцію для вступників до канадських коледжів, університетів та підготовчих центрів.

За умовами акції послуги агентства з надання консультацій, підбору програми, реєстрації абітурієнта, комунікацій з вузом і вирішення супутніх питань (віза, організація проживання, бронювання авіаквитка та трансферу тощо) надаються за 1 грн.

Пропозицією можуть скористатися клієнти, які підпишуть договір про співпрацю до 22 квітня включно. Поступити на обрану програму навчання необхідно до кінця 2014 року.

Акція поширюється на 15 навчальних закладів – партнерів DEC education, які компанія регулярно рекомендує своїм клієнтам. Дані університети і коледжі пропонують широкий вибір прикладних і теоретичних спеціальностей на всіх освітньо-кваліфікаційних рівнях.

Обов'язкові стажування, розвинена галузева кооперація і лояльна імміграційна політика створюють привабливі можливості для подальшої кар'єри випускників.

Щоб подати заявку на участь в акції, достатньо зателефонувати за номером (044) 390-76-24.

Список навчальних закладів, для яких діє спеціальна знижка, а також докладні умови акції можна дізнатися на сайті DEC education.

Освіта.ua
14.04.2014