Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Канаді Нова програма підготовки до магістратури
Нова програма підготовки до магістратури

Канадський університет Thompson Rivers запускає програму підготовки іноземців до магістратури та МВА

Нова програма підготовки до магістратури

Вже з вересня 2013 року, українські студенти, які хочуть навчатися в магістратурі або на програмі МВА (Master of business administration) у Канаді, але не мають достатньої підготовки, зможуть розпочати навчання за новою програмою Graduate Certificate in Educational Studies (GCES), що спеціально створена для іноземців канадським Thompson Rivers University.

Програма підготовки до магістратурі та МВА - GCES, це унікальна можливість для іноземних студентів вступити до університету Thompson Rivers безпосередньо відразу після отримання диплома бакалавра у вищому навчальному закладі України.

Студентам, які не володіють англійською мовою на достатньому для навчання рівні, буде необхідно попередньо пройти спеціальний курс англійської мови.

Студентам, які мають достатній рівень англійської та відповідають вступним вимогам, буде достатньо пройти три рівні підготовки GCES перед вступом до магістратури.

Вступні вимоги:

  • Диплом бакалавра;
  • Хороша успішність в українському вузі;
  • IELTS 5.5 (мінімум 5.5 в усіх категоріях);
  • Мотиваційний лист (не більше 250-ти слів);
  • Три рекомендаційні листи з попереднього місця навчання або роботи.

Початок занять: жовтень 2013, січень 2014.

Крім нової програми, студенти можуть вибрати магістратуру в галузі викладання, природничих наук або бізнес-адміністрування.

Бажаючим розпочати навчання з січня 2014 року документи до університету потрібно подати не пізніше 15 жовтня.

Для більш детальної інформації звертайтесь до офіційного представника Thompson Rivers University в Україні - освітнього агентства «Esperanto Study Travel».

Освіта.ua
15.08.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!