Програма додаткового року в ILAC

Програма для студентів, чий рівень англійської не дозволяє почати навчання у Канаді відразу

Програма додаткового року в ILAC

На думку експертів, сьогодні вступити до канадського університету не так важко, як це було ще кілька років тому. Зараз канадські навчальні заклади пропонують безліч програм, як для вивчення мови та отримання середньої або вищої освіти, так і для підвищення своєї кваліфікації.

Канадська мовна школа ILAC на сьогодні лідирує на ринку мовних програм і програм підготовки до вступу до вищих навчальних закладів Канади. Крім звичайних програм мовної підготовки, в ILAC, спільно з провідними вищими навчальними закладами Канади, розробили програму ILAC Gap Year (семестр в школі ILAC + семестр в коледжі).

Ця унікальна програма створена спеціально для іноземних студентів, чий рівень англійської не дозволяє почати навчання у вищому навчальному закладі відразу. У студентів буде реальна можливість на власному досвіді випробувати систему канадської освіти. Так, річна програма ILAC Gap Year поділена на два семестри, перший з яких студенти вдосконалюють свою англійську, а протягом другого навчаються в одному з партнерських коледжів в Торонто.

На сьогодні програма успішно працює з двома престижними навчальними закладами Торонто - George Brown College і Seneca College. Таким чином, у студентів є чудова можливість отримати безцінний досвід навчання в канадському вищому навчальному закладі разом з іншими іноземними студентами, використовуючи новітнє обладнання та технології.

ILAC + George Brown

George Brown College славиться своєю різноманітністю культур. У цьому навчальному закладі навчаються студенти з більш ніж 100 країн світу. Кампус коледжу розташований неподалік багатьох туристичних визначних пам'яток, магазинів, ресторанів і кафе. Вартість навчання в George Brown College становить 10120 канадських доларів. Вартість проживання складе 6880 канадських доларів.

ILAC + Seneca College

Seneca College один з найбільших навчальних закладів Північної Америки. У цьому коледжі навчається більше 100 000 студентів. Коледж знаходиться в північній частині Торонто. Дипломи Seneca визнаються в усьому світі. Вартість навчання в Seneca College становить 11450 канадських доларів. Вартість проживання складе 6 440 канадських доларів.

Якщо ви вже задумалися про здобуття освіти у Канаді, але все ще маєте сумніви - зверніться за професійною консультацією до освітнього агентства Есперанто Стаді Тревел.

Консультанти компанії допоможуть вам підібрати найкращу програму відповідно до ваших індивідуальних вимог, проконсультують з візових питань, нададуть інформацію щодо організації транспорту і навіть дозвілля студента.

Не пропустіть свій шанс отримати першокласну освіту в Канаді - звертайтеся в Есперанто Стаді Тревел вже зараз.

Освіта.ua
12.07.2013