Безкоштовні візи для абітурієнтів канадського коледжу

Центр навчання за кордоном Students International у партнерстві з канадським Humber College пропонують безкоштовну візову підтримку для абітурієнтів коледжу

Безкоштовні візи для абітурієнтів канадського коледжу

Humber College є одним з найбільших політехнічних державних коледжів у Канаді. Хамбер пропонує більше 350 програм, орієнтованих на успішний розвиток майбутньої кар'єри студента.

Українські абітурієнти з 1 по 7 квітня мають можливість скористатися безкоштовною візовою підтримкою, що організована Центром навчання за кордоном Students International спільно з Humber College.

Співробітники Students International нададуть допомогу в зарахуванні на програму і професійно підготують документи для отримання студентської візи. Оскільки канадське посольство відмовилося від практики співбесід із заявниками, професійно зібраний пакет документів у кілька разів збільшить шанси отримання візи.

Humber college є одним з лідируючих начальних закладів у Канаді за рівнем працевлаштування випускників і позитивними відгуками роботодавців.

У 2003 році Уряд провінції Онтаріо надав коледжу звання "Інститут технологічної та професійної освіти" - Institute of Applied Arts and Technology, що дозволило розширити вибір пропонованих програм для здобуття ступеня бакалавра, магістра, а також дипломів і сертифікатів у таких сферах як бізнес, менеджмент, прикладні технології, мистецтво, соціальне забезпечення, туризм, інформаційні технології, медіа.

Щорічно в коледжі навчається близько 30 тисяч студентів.

Детальніше про Humber College і організацію безкоштовної візової підтримки можна ознайомитися на сайті studinter.ua.

Більше про навчання в Канаді>>>

Освіта.ua
02.04.2013