Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Канаді Безкоштовні візи для абітурієнтів канадського коледжу
Безкоштовні візи для абітурієнтів канадського коледжу

Центр навчання за кордоном Students International у партнерстві з канадським Humber College пропонують безкоштовну візову підтримку для абітурієнтів коледжу

Безкоштовні візи для абітурієнтів канадського коледжу

Humber College є одним з найбільших політехнічних державних коледжів у Канаді. Хамбер пропонує більше 350 програм, орієнтованих на успішний розвиток майбутньої кар'єри студента.

Українські абітурієнти з 1 по 7 квітня мають можливість скористатися безкоштовною візовою підтримкою, що організована Центром навчання за кордоном Students International спільно з Humber College.

Співробітники Students International нададуть допомогу в зарахуванні на програму і професійно підготують документи для отримання студентської візи. Оскільки канадське посольство відмовилося від практики співбесід із заявниками, професійно зібраний пакет документів у кілька разів збільшить шанси отримання візи.

Humber college є одним з лідируючих начальних закладів у Канаді за рівнем працевлаштування випускників і позитивними відгуками роботодавців.

У 2003 році Уряд провінції Онтаріо надав коледжу звання "Інститут технологічної та професійної освіти" - Institute of Applied Arts and Technology, що дозволило розширити вибір пропонованих програм для здобуття ступеня бакалавра, магістра, а також дипломів і сертифікатів у таких сферах як бізнес, менеджмент, прикладні технології, мистецтво, соціальне забезпечення, туризм, інформаційні технології, медіа.

Щорічно в коледжі навчається близько 30 тисяч студентів.

Детальніше про Humber College і організацію безкоштовної візової підтримки можна ознайомитися на сайті studinter.ua.

Більше про навчання в Канаді>>>

Освіта.ua
02.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!